Urządzasz swój dom od podstaw? A może pragniesz unowocześnić swoje dotychczasowe wnętrza oraz sprawić, by jego elementy były zarazem estetyczne i funkcjonalne? Jeśli marzy Ci się, by w swoich czterech ścianach stworzyć wyjątkowe miejsce, warto zwrócić uwagę na oświetlenie, które planujemy zastosować w pomieszczeniach.

Magazyny wnętrzarskie


Coraz więcej czasopism o urządzaniu wnętrz pokazuje pomieszczenia wzbogacone o lampy włoskie. Ten trend można zaobserwować nie tylko na papierze, ale i w co raz więcej sklepach z oświetleniem.
Producenci lamp stawiają na unikalne i nowoczesne pomysły. Lampy, które wywodzą się z rąk producentów lamp charakteryzują się szerokim zastosowaniem. Pasują zarówno do sypialni, salonów, kuchni, jak i pomieszczeń biurowych czy restauracji. Kształtem mogą przypominać między innymi proste formy, figury geometryczne, szklane kule, różne przedmioty codziennego użytku czy nawet awangardowe rzeźby. Dostępny wachlarz wyboru modeli- od prostych, klasycznych po nowatorskie, bogate i zróżnicowane modele, przyczyniają się do stworzenia ciekawych i oryginalnych aranżacji.

Oświetlenie włoskie


Oświetlenie włoskie to coś więcej niż tylko walory estetyczne. Oświetlenie włoskie łączy wysoka jakość oraz praktyczność.
Niektóre lampy włoskie posiadają światło skierowane do góry – ten zabieg ma służyć otrzymaniu ciekawego, rozproszonego i łagodnego światła, który wprowadza romantyczny klimat. Inne z kolei zapewniają mocne światło, które świetnie sprawdzi się w kuchni czy w łazience. Dodatkowo producenci lamp dbają o elastyczność i utrzymanie lamp w użytkowaniu. Ich łatwe czyszczenie sprawia, że przez długie lata wyglądają jak nowe.

Oświetlenie włoskie zewnętrzne


Producenci lamp idąc z duchem czasu, stworzyli także lampy włoskie outdoorowe, czyli zewnętrzne. Te oto lampy świetnie pasują do ogrodu, tarasu, sprawdzą się w podświetleniu ścieżek oraz innych przestrzeni na zewnątrz. Ich niewielki rozmiar i prosty kształt sprawia, że sprawdzą się nawet w trudno dostępnych miejscach. Dodatkowo posiadają wysoką odporność na temperaturę i czynniki atmosferyczne.

Lampy włoskie ze sklepu https://lampykemar.pl/5-plafoniery posiadają z każdym rokiem więcej klientów z całej Polski i nie tylko. Klienci doceniają je za efekt wizualny i walory estetyczne oraz klimat, który tworzą w pomieszczeniach. Ich estetyka zachwyca nie tylko domowników, ale i odwiedzających Twój dom. Koniecznie zapoznaj się z dostępnym asortymentem, skonsultuj z fachowcami w tej dziedzinie, zapoznaj się z wizualizacją i pozwól sztuce wkroczyć do Twojego domu.

Powiązane Posty

Dom i ogród

Jaki jest najlepszy mop?

Porządki czy to w domu, czy w pracy nie zawsze należą do łatwych, szczególnie jeśli chodzi o podłogi, które szczególnie w ruchliwych miejscach nie mogą zbyt długo pozostać mokre. Warto więc, aby mopy nie pozostawiały Czytaj więcej…

Dom i ogród

Praktyczne i poręczne wózki do sprzątania? Czy to w ogóle może iść w parze?

Odpowiadając na powyższe pytanie – tak! Wózki do sprzątania mogą być i praktyczne, i poręczne, i pojemne! Zestawy do sprzątania to coś, co powinna mieć każdy konserwator powierzchni płaskich, wykonujący swoją pracę na sporych obiektach. Czytaj więcej…

Dom i ogród

Jeśli pościel, to tylko dobrej jakości

Mało kto wyobraża sobie łóżko bez pościeli. Stanowi ona niejako warunek do dobrego i wartościowego wypoczynku. Na co jednak zwracać uwagę przy jej zakupie?