Urządzasz swój dom od podstaw? A może pragniesz unowocześnić swoje dotychczasowe wnętrza oraz sprawić, by jego elementy były zarazem estetyczne i funkcjonalne? Jeśli marzy Ci się, by w swoich czterech ścianach stworzyć wyjątkowe miejsce, warto zwrócić uwagę na oświetlenie, które planujemy zastosować w pomieszczeniach.

Magazyny wnętrzarskie


Coraz więcej czasopism o urządzaniu wnętrz pokazuje pomieszczenia wzbogacone o lampy włoskie. Ten trend można zaobserwować nie tylko na papierze, ale i w co raz więcej sklepach z oświetleniem.
Producenci lamp stawiają na unikalne i nowoczesne pomysły. Lampy, które wywodzą się z rąk producentów lamp charakteryzują się szerokim zastosowaniem. Pasują zarówno do sypialni, salonów, kuchni, jak i pomieszczeń biurowych czy restauracji. Kształtem mogą przypominać między innymi proste formy, figury geometryczne, szklane kule, różne przedmioty codziennego użytku czy nawet awangardowe rzeźby. Dostępny wachlarz wyboru modeli- od prostych, klasycznych po nowatorskie, bogate i zróżnicowane modele, przyczyniają się do stworzenia ciekawych i oryginalnych aranżacji.

Oświetlenie włoskie


Oświetlenie włoskie to coś więcej niż tylko walory estetyczne. Oświetlenie włoskie łączy wysoka jakość oraz praktyczność.
Niektóre lampy włoskie posiadają światło skierowane do góry – ten zabieg ma służyć otrzymaniu ciekawego, rozproszonego i łagodnego światła, który wprowadza romantyczny klimat. Inne z kolei zapewniają mocne światło, które świetnie sprawdzi się w kuchni czy w łazience. Dodatkowo producenci lamp dbają o elastyczność i utrzymanie lamp w użytkowaniu. Ich łatwe czyszczenie sprawia, że przez długie lata wyglądają jak nowe.

Oświetlenie włoskie zewnętrzne


Producenci lamp idąc z duchem czasu, stworzyli także lampy włoskie outdoorowe, czyli zewnętrzne. Te oto lampy świetnie pasują do ogrodu, tarasu, sprawdzą się w podświetleniu ścieżek oraz innych przestrzeni na zewnątrz. Ich niewielki rozmiar i prosty kształt sprawia, że sprawdzą się nawet w trudno dostępnych miejscach. Dodatkowo posiadają wysoką odporność na temperaturę i czynniki atmosferyczne.

Lampy włoskie ze sklepu https://lampykemar.pl/5-plafoniery posiadają z każdym rokiem więcej klientów z całej Polski i nie tylko. Klienci doceniają je za efekt wizualny i walory estetyczne oraz klimat, który tworzą w pomieszczeniach. Ich estetyka zachwyca nie tylko domowników, ale i odwiedzających Twój dom. Koniecznie zapoznaj się z dostępnym asortymentem, skonsultuj z fachowcami w tej dziedzinie, zapoznaj się z wizualizacją i pozwól sztuce wkroczyć do Twojego domu.

Powiązane Posty

Dom i ogród

Panele ścienne styropianowe – lekkie, stylowe i łatwe w montażu

Szukasz pomysłu na atrakcyjnie wyglądające ściany w swoim domu? Pomyśl o panelach ściennych ze styropianu – dzięki nim można uzyskać efektowne wykończenie szybko, tanio i niskim kosztem!

Dom i ogród

Szansa na dobrą starość

Każdy z nas ma w rodzinie osobę w starszym wieku. Wiele rodzin zdanie przed dylematem – zająć się tą starszą, często chorą osobą, samodzielnie czy też poprosić o wsparcie dom opieki? Każdy z tych rozwiązań Czytaj więcej…

Dom i ogród

Jaki jest najlepszy mop?

Porządki czy to w domu, czy w pracy nie zawsze należą do łatwych, szczególnie jeśli chodzi o podłogi, które szczególnie w ruchliwych miejscach nie mogą zbyt długo pozostać mokre. Warto więc, aby mopy nie pozostawiały Czytaj więcej…