Prowadząc hotel lub pensjonat, warto zadbać o komfort nie tylko gości, którzy zdecydowali się na nocleg w danym obiekcie, ale również o komfort pracy pracowników. Wyposażenie pracowników we wszystkie niezbędne przyrządy i urządzenia sprawia, że pracownik jest bardziej zadowolony a to gwarantuje zadowolenie wszystkich gości. Jak zatem podnieść komfort pracy konserwatora powierzchni płaskich?

Zestawy do sprzątania

Często w hotelach czy motelach widać, jak panie sprzątające chodzą z koszyczkiem, w którym znajdują się wszelkie detergenty, ścierki, worki na śmieci czy papier toaletowy. Niestety kobiety te zmuszone są co chwilę wracać się do pomieszczenia gospodarczego a to po mopa, a to po szczotkę, to po odkurzacz… Przecież nie są w stanie zabrać wszystkich urządzeń i przyrządów potrzebnych do jednorazowego wysprzątania pokoju. Praca wówczas wydaje się żmudna i niezwykle wyczerpująca zważywszy na to, że pokoi zwykle jest wiele – często kilkadziesiąt! Jest jednak sposób na to, by mieć wszystko pod ręką. Mowa tutaj o zestawach sprzątających, które są niezwykle pomocne i przydatne podczas codziennego zmagania się z kurzem i brudem.

Wózki do sprzątania to niezwykłe ułatwienie dla sprzątaczek. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że pracownice mogą za jednym wyjściem z pomieszczenia gospodarczego zabrać dosłownie wszystko to, czego potrzebują – a zwykle potrzebują naprawdę wiele!

Dobrej firmy wózki do sprzątania są lekkie, skrętne i bardzo pojemne. Mają mnóstwo półek, koszy, haków, w których można przechowywać ściereczki, płyny, rękawiczki, szczotki itp. Coraz częściej wózki wyposażone są również w wiaderko na wodę i mopa z funkcją bezdotykowego odsączania. Nie ma zatem mowy o tym, że trzeba będzie moczyć ręce w coraz bardziej brudnej wodzie. Specjalny mechanizm (uruchamiany nogą bądź ręką) znakomicie „odwiruje” mopa z nadmiaru wody. W taki sposób szybciej i dokładniej podłoga zostanie umyta.

Również wspomniana skrętność wózka jest istotnym aspektem. Wózek do sprzątania musi być zwinny ze względu na to, że jest obładowany środkami czystości oraz wodą a to wszystko sprawia, że jest on ciężki. Gdyby nie był sprawny, sprzątaczka musiałaby się mocno namęczyć już samym prowadzeniem wózka. Warto zatem poświęcić chwilę i dokładnie przetestować oferowane przez różnych producentów zestawy do sprzątania. Czasem warto dopłacić więcej i mieć taki wózek, który ułatwi i usprawni pracę a nie tylko będzie ciężką „szafą” do przechowywania produktów do utrzymania czystości.

Zestawy do sprzątania ze sklepu mopy-ceg.pl wyposażone w mopy powinny być w każdym hotelu, motelu czy pensjonacie. Trzeba zadbać o pracę pracowników a wówczas oni zadbają o resztę.

Powiązane Posty

Dom i ogród

Oczyszczalnie dla osiedli

Ponieważ pewne tereny są urbanistycznie potencjalnie przeznaczone pod rozbudowę ze względu np. na planowaną infrastrukturę, bliskość rozwijającego się miasta itp., podczas budowy oczyszczalni biologicznej dla stosunkowo niewielkiego obecnie osiedla, warto wybrać taką, którą łatwo przebudować w oczyszczalnię dla dużo większej liczby mieszkańców.

Dom i ogród

Ekologiczne domy

Myśląc o budowie własnego domu, warto zwrócić się w stronę profesjonalnych firm budujących tanie domy energooszczędne. Wykorzystują one kilka sprawdzonych projektów uwzględniających ekologiczne materiały. Dzięki temu dom jest wygodny, tani i ekologiczny.

Dom i ogród

O ogłoszeniach

Nie ulega wątpliwości, że niejednokrotnie zdarzają się sytuacje, kiedy interesują nas publikowane ogłoszenia. Można powiedzieć, że jest to bardzo szeroki temat, nie chodzi tylko o chęć kupna/sprzedaży. Można dodać np. poszukiwanie pracy, czyli problem, który Czytaj więcej…