Salon sukien ślubnych – miejsce, o którym marzy nie tylko mała dziewczynka

obrazek-1

Salon sukni ślubnych to miejsce, do którego warto udać się na kilka miesięcy przed ślubem. Nawet jeżeli przyszła Panna Młoda zdecyduje się na uszycie sukni. Dlaczego? O tym w dalszej części tekstu.

Salon sukien ślubnych

Odpowiedź na pytanie zawarte na wstępie jest wręcz oczywiste. Tylko salon sukien ślubnych daje możliwość przymierzenia wszystkich dostępnych fasonów i modeli ślubnych kreacji. Dlaczego jest to takie ważne? Dlatego, że często wyobrażenia o sukni, które kreowały się w głowach przyszłych mężatek, mijają się z celem po przymierzeniu „sukni marzeń”. Bardzo często zdarza się, że kobieta, która od zawsze szła w zaparte i twierdziła, że w dniu ślubu wybierze model princesski – rezygnuje z niego po przymierzeniu. Często jest tak, że idąc z konkretnym planem sukni, zmienia się zdanie po przymierzeniu zupełnie innej. Miał być tiul a okazuje się, że suknia marzeń wykonana jest z organzy i koronki. Miała być princesska, a wybór pada jednak na wspaniałą i dopasowaną rybkę.

Suknia ślubna dla każdej Pani Młodej jest najważniejsza, dlatego warto przymierzać różne fasony, by przekonać się w czym tak naprawdę dobrze się wygląda. I żadna krawcowa nie pokaże aż tyle modeli, co właśnie salon sukni ślubnych.

Najpiękniejsze suknie ślubne

Jakie są najpiękniejsze suknie ślubne? Zdawałoby się, że wszystkie mają coś w sobie, co przyciąga uwagę. W końcu zawsze każdą Panną Młodą goście są zachwyceni. A jakie suknie są najpiękniejsze i ponadczasowe?

Princesska – suknia prawdziwej księżniczki

Princesska – czyli obszerna suknia z tiulowym dołem i mocno błyszczącą górą – to model, w którym zakochują się wszystkie małe dziewczynki. Z czasem oczywiście gusta się zmieniają, jednak princesski to i tak wciąż najczęściej wybierany model sukni ślubnej. Taka suknia jest piękna, idealnie podkreśla talię, chowa brzuszek i sprawia, że Pani Młoda wygląda oszałamiająco.

Preferowany materiał na dół sukni: tiul.

Fason A – mniejsza księżniczka

Dla kobiet, które wręcz gubią się w obszernej princessce, idealnym modelem jest suknia o kształcie litery A. Taka suknia podkreśla figurę – wcięcie w talii, biust. Jest wygodna i nie tak obszerna jak princesska. Fason A daje również wiele możliwości łączenia materiałów.

Preferowany materiał na dół sukni: tiul, muślin, organza, szyfon, satyna.

Obie, wyżej wymienione suknie, mogą posiadać mocno zdobioną górę. Koronka i cekiny, koronka i kamyczki, długi rękaw czy mocno wycięte plecy. Wszystko pasuje do tych modeli i Pani Młoda wygląda w nich zawsze pięknie. Te dwa modele są więc najbardziej uniwersalne i to właśnie w nich, Panny Młode wyglądają najpiękniej.