Skip to content Skip to footer

Dawka adrenaliny

Żyjemy obecnie w bardzo stresujących czasach, w których to potrzebna jest nam regularna rozrywka, abyśmy mogli odreagować stresujące chwile. Dlatego też każdy stara się zrobić to na swój sposób i ujścia emocji szukamy najczęściej uprawiając jakiś ekstremalny i dający kopa sport.

Pola paintballowe

Bez wątpienia za sport pełen atrakcji i sportowej rywalizacji można uznać paintball, podczas którego nie tylko rywalizujemy z naszymi znajomymi bądź świeżo poznanymi osobami, ale także rozwijamy swoje zmysły i sprawdzamy jak poradzilibyśmy sobie między innymi na wojnie. Paintball jest sportem, który został wymyślony stosunkowo niedawno, ale zdołał już zdobyć miliony fanów na całym świecie. Dlatego też nie powinno nikogo dziwić to, że szczególnie w większych miastach otwiera się coraz więcej pól, na których można się zmierzyć z innymi.

Paintball śląskie

Paintball śląskie to jedno z haseł, za pomocą którego staramy się znaleźć pola paintballowe w naszej okolicy, by wybrać się tam z naszymi najbliższymi i dać upust emocjom. Szczególnie w soboty i niedziele pola do paintballu przeżywają prawdziwe oblężenie fanów tego sportu, podczas którego można się zarówno nieźle uśmiać, jak i spocić. Jednym z najpopularniejszych pól na Śląsku jest z całą pewnością paintball w Rybniku, który znany jest wielu osobom w całej aglomeracji.

Paintball w Rybniku

Rybnik to jedno z największych miast na Górnym Śląsku. W tego typu miastach rozrywka jest bardzo potrzebna i szczególnie młode oraz pełne siły witalnej osoby powinny mieć gdzie wyładować nadmiar energii. Paintball jest sportem, dzięki któremu możemy sprawdzić się w ekstremalnych warunkach, a co za tym idzie polepszyć swoje samopoczucie. Pola do paintballu są najczęściej zlokalizowane na starych poligonach wojskowych, a ich właściciele starają się umieścić na nich wiele ciekawych elementów.

Popularne przeszkody

Na polach paintballowych jak to w Rybniku możemy oczywiście spotkać wiele starych opon, wraków samochodów, a także mnóstwo innych przeszkód, za którymi możemy się schować i zaczaić na przeciwnika z drugiej drużyny, którego chcemy ustrzelić pistoletem na farbę. Osoba, która zostaje trafiona odpada z gry i musi zejść z planszy Pozostałe osoby wciąż uczestniczą w rozrywce i czyhają na tych, którzy zagubią na chwilę koncentrację i uwagę.