Skip to content Skip to footer

Deszczownica łazienkowa – modny gadżet na miarę każdego każdego porfela

Dla wielu osób kąpiel to szczególny moment w ciągu dnia. Moment w którym można zrelaksować się po ciężkim dniu pracy, uciec od problemów, odprężyć ciało i umysł. Z tego powodu dużą popularnością cieszą się gadżety łazienkowe, które pomagają uprzyjemnić sobie rytuał jakim jest codzienna kąpiel. Jednym z nich jest jest deszczownica łazienkowa.

Czym są deszczownice łazienkowe?

Deszczownica łazienkowa jest to urządzenie, które działa podobnie jak znany wszystkim prysznic – jest to pewnego rodzaju dysza, która dozuje wodę. Jednak strumień wody z deszczownicy łazienkowej skierowany jest na osobę biorącą kąpiel bezpośrednio z góry (nie zaś jak w przypadku standardowej słuchawki prysznicowej – pod pewnym kątem). Rozmieszczenie dysz, a co za tym idzie – wielkość i ilość strumieni jest uzależniona od rodzaju deszczownicy, jednak z reguły Deszczownice łazienkowe posiadają więcej otworów wylotowych niż słuchawki prysznicowe.

Deszczownia – modny gadżet do każdej łazienki

Deszczownice łazienkowe stają się popularnym gadżetem – nic więc dziwnego, że producenci wyposażenia wnętrz prześcigają się w projektowaniu tego typu sprzętów na miarę potrzeb i portfeli wszystkich klientów. W ofertach producentów można znaleźć zarówno modele droższe, jak i ich tańsze odpowiedniki. Jednak należy pamiętać, że tańsze wyroby niejednokrotnie swoją niską cenę zawdzięczają użyciu tanich, gorszych komponentów niemal na każdym etapie produkcji,

Gdzie kupić deszczownicę do łazienki?

Deszczownicę do łazienki – zarówno tę przeznaczoną do montażu pod prysznicem, jak i tę przystosowaną do użytku podczas kąpieli w wannie – można zamówić w prawie każdym sklepie internetowym zajmującym się sprzedażą wyposażenia łazienkowego. Należy pamiętać, iż w przypadku zakupu za pośrednictwem strony internetowej sklepu, konsumentowi przysługuje prawo do zwrócenia zamówionego towaru bez podania przyczyny (do czternastu dni od daty transakcji). Deszczownice do łazienek są dostępne także w marketach budowlanych oraz stacjonarnych sklepach z armaturą łazienkową.