Skip to content Skip to footer

Oryginalne kubki do granity – przyciągają wzrok!

Granita to pyszny, orzeźwiający deser lodowy, który jest ostatnim hitem w kurortach. Ten mrożony deser można zaserwować także w efektownych kubkach!

Deser granita powstaje najczęściej na bazie soków owocowych, syropów lub innych napojów, na przykład kawy. Następnie są one umieszczane w specjalnej maszynie do granity, tak zwanym granitorze, który miesza je wraz z wodą i chłodzi.

Granita to doskonały deser dla każdego – uwielbiają go dzieci, a także dorośli. Wspaniale orzeźwia podczas ciepłych dni i szybko gasi pragnienie.

Do zaserwowania granity można wykorzystać różnego rodzaju pojemniki. W restauracjach i kawiarniach to najczęściej szklanki lub papierowe kubeczki do lodów, ale można wykorzystać także specjalne kubki do granity w różnych wzorach do wyboru!

Efektowne kubki do granity – uwielbiane przez dzieci

Kolorowe, przyciągające wzrok, a przy tym także szczelne i zamykane, dlatego idealnie sprawdzą się dla dzieci – kubki do granity zobaczymy bardzo często na różnych straganach i w kawiarniach oferujących te desery w miejscowościach turystycznych.

Do wyboru mamy różnorodne modele, na przykład kielichy do granity dekorowane:

– palmami
– statkami
– różami
– latarniami (idealne do nadmorskich miejscowości!)
– nadrukami popularnych wśród najmłodszych bohaterów kreskówek

Takie kielichy do granity, które zamykane są szczelną pokrywką, a także wyposażone w słomkę z zatyczką, idealnie nadają się do tego orzeźwiającego napoju – są łatwe w trzymaniu i zapobiegają jego rozlaniu. Co więcej, po opróżnieniu oraz umyciu można wykorzystać je kolejny raz, na przykład na sok czy na wodę.

Oczywiście, w sprzedaży można kupić także proste kubki do granity wykonane z papieru albo z plastiku z pokrywkami. Istnieje także możliwość zamówienia kubeczków z personalizowanymi nadrukami, na przykład z logo kawiarni.

Oryginalne kielichy do granity – gdzie można je zakupić?

Aktualnie kielichy do granity, a także innego rodzaju pojemniki na desery, na przykład kubeczki do lodów, kubki do kawy i herbaty czy też do zimnych napojów można zakupić w sklepach specjalizujących się w zaopatrzeniu lokali gastronomicznych.

Swoje zamówienia na oryginalne kubki tego typu można składać także przez internet – wówczas zostaną one dostarczone bezpośrednio pod wskazany adres.

Podsumowując, jeśli chcesz sprzedawać granitę i wyróżnić się na tle innych sprzedających, postaw na oryginalne kubki do granity – dzięki nim na pewno trafisz w gusta najmłodszych klientów i nie tylko!