Skip to content Skip to footer

Perfumy Jimmy Choo EDP – rozpieść swoje zmysły

Każda kobieta uwielbia rozpieszczać się odrobinę na co dzień, a najlepszym sposobem na to, by zrobić coś dla siebie i nie czuć zbyt dużych wyrzutów sumienia to oprószyć skórę kilkoma kroplami ulubionych perfum i przenieść się dzięki nim do wspaniałego świata kojącego nasze zmysły.

Perfumy Jimmy Choo EDP – idealne dla każdej miłośniczki odrobiny luksusu

Jimmy Choo to znana na całym świecie firma, która cieszy się niesłabnącą popularnością wśród kobiet. Jej założyciel – Jimmy Choo otworzył swój pierwszy butik w Londynie w 1996 roku, a już dwa lata później jego produkty kupowały kobiety w Nowym Jorku i Beverly Hills. Mimo, iż Jimmy Choo znany jest głównie z luksusowym torebek i fantastycznych, niebotycznie wysokich szpilek, to jego perfumy również mają wiele wielbicielek na całym globie.

Jimmy Choo EDP – bo każda z nas zasługuje na nutkę ekstrawagancji i luksusu

Piękny, kryształowy flakon perfum robi ogromne wrażenie już od pierwszego wrażenia. Został on wykonany w taki sposób, aby przypominał nieco flakoniki wielkich gwiazd lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych, takich jak Marilyn Monroe. Dzięki połączeniu wielu różnych składników, perfumy kuszą odrobiną słodyczy, nutką gorzkiego owocu oraz zmysłową wonią kwiatów. Mieszanka tak pięknych zapachów potrafi zawrócić w głowie mężczyznom, a kobiecie dać poczucie, że wkracza do krainy magii. Unoszący się w powietrzu, rozpylony zapach sprawi, że cały pokój wypełni się cudownym aromatem wspaniałych zapachów od słynnego projektanta.

Perfumy Jimmy Choo EDP i idealnie wyważona mieszanka przenikających się aromatów

Perfumy Jimmy Choo z pewnością przypadną do gustu tym kobietom, które pragną niezależności, mają silny charakter i lubią stawiać na swoim. Idealnie dobrane nuty zapachowe poszczególnych składników fantastycznie się między sobą przenikają i uzupełniają. Aromat świeżo karmelizowanej gruszki doskonale współgra ze świeżością mandarynki i kwaśnego, zielonego jabłka. Całą kompozycję uzupełnia woń białej orchidei, która nadaje kompozycji niezwykłej lekkości i uwodzi swoim niepowtarzalnym aromatem. Ponadto romantyczna orchidea została dodatkowo wzbogacona kilkoma kroplami paczuli oraz słodkiego karmelu po to, aby każda kobieta mogła identyfikować się z zapachem od Jimmy Choo – z jednej strony romantyczna i słodka, z drugiej świeża i zdecydowana. Tak przygotowana mieszanka potrafi w jednej chwili przenieść nas w zupełnie nieznany, magiczny świat. Kobiety kochają zapachy od Jimmy Choo właśnie dlatego, że pozwala im się uwolnić i poczuć wiatr we włosach jednocześnie twardo stąpając po ziemi.