Skip to content Skip to footer

Rozkład jazdy

Każdy przewoźnik porusza się według ustalonego rozkładu jazdy. Ma on ustalone dokładne trasy i miejsca, w których się zatrzymuje. Wszystko wyliczone, co do minuty. Punktualność to przecież dodatkowy atut, którym chwali się wiele firm, oferujących przejazdy. Ale można też inaczej…

Z punktu A do punktu B

Busy, którymi przejazd można zarezerwować na http://www.efectbus.pl nie poruszają się po ustalonych z góry trasach. Dostosowują się natomiast do swoich pasażerów. Mogą zabierać ich spod własnych domów w Polsce i zawozić prosto w konkretne miejsce w Belgi, Holandii lub Niemczech.

Busy poruszają się wyłącznie po trasach jakich przejechanie jest niezbędne dla rozwiezienia pasażerów. Nie ma sytuacji, w której bus kluczy dookoła miasta, wyłącznie dlatego, że tak było napisane w rozkładzie. Nie pokonuje się zbędnych kilometrów, więc oszczędza się czas i pieniądze. A o to przecież chodzi!

Kiedy chcesz?

Na http://www.efectbus.pl można zarezerwować miejsce w busach, które wyjeżdżają właściwie o dowolnej porze. Jest to rzecz, która jest płynna i podlega uzgodnieniom. W końcu, skoro można ustalić miejsce wyjazdu to można również, w miarę rozsądku – ustalić jego godzinę.

Planowane trasy przejazdu powstają na skutek rezerwacji miejsc w busie i to na ich podstawie ustalana jest godzina odjazdu z poszczególnych miejsc. Każda trasa jest więc tworzona indywidualnie w stosunku do sytuacji i jednorazowo.

Co daje takie rozwiązanie? Komfort i bezpieczeństwo. Nie ma stresu, ani niepotrzebnych nerwów. Podróż powinna być przyjemnością. I z Efectbus, właśnie nią jest.

Gdzie ich szukać?

Efectbus pracuje na terenie 11 województw – są to m.in. wielkopolskie, śląskie, małopolskie, lubelskie, podkarpackie, mazowieckie, łódzkie oraz świętokrzyskie. Strona internetowa przewoźnika pozwala na sprawdzenie, czy w okolicy miejsca zamieszkania znajduje się jakiś bus. Pozwala to na szybkie zlokalizowanie go oraz sprawdzenie jego dostępności.

Trasy międzynarodowe prowadzą do Belgii, Holandii oraz Niemiec. Wszystkie te kraje znajdują się za naszą zachodnią granicą. Są częstym celem wycieczek oraz miejscem wyjazdu do pracy.

Podróż busem z adresu na adres pozwala na łatwe spakowanie wszystkich bagaży, niezależnie od tego jaki jest cel wyjazdu. A to właśnie od niego zależy jak duży bagaż okaże się niezbędny. Za standard przyjmuje się dwie torby na osobę, jeżeli jednak planujemy zabrać ich więcej, to należy poinformować o tym fakcie przewoźnika. To jedyny sposób żeby zapewnić sobie wystarczającą ilość miejsca w busie.