Skip to content Skip to footer

To się opłaca!

Oferta wynajmu autokarów kierowana jest nade wszystko do biur podróży, szkół, przedsiębiorstw oraz wszystkich osób prywatnych. Cennik uzależniony jest oczywiście od ilości osób, jaką liczy grupa oraz oczekiwań zamawiającego autokar. Wynajem autokarów z wyprzedzeniem to świetny sposób na logistyczne rozplanowanie wycieczek. Ponadto wczesny termin zamówienia gwarantuje wiele satysfakcjonujących zniżek.

Oferta wynajmu autokarów

W ofercie potencjalni klienci mogą znaleźć między innymi nowoczesny autokar z 78 miejscami pasażerskimi, z klimatyzacją, toaletą oraz barkiem. Pojazd został wyprodukowany w 2015 roku. Cena wynajmu za cały dzień przy limicie 400 km wynosi około 1800 złotych. Do ceny należy dodatkowo doliczyć noclegi i wyżywienie kierowców, podatek VAT w wysokości 8%. Są to koszty krajowe, natomiast koszty zagraniczne to także koszty dewizowe – podatki i winiety drogowe, opłaty autostrad, noclegów kierowców, diety kierowców. Osoby, które chcą zarezerwować miejsca we wcześniejszym terminie, powinny uczynić to za pomocą internetowego serwisu rezerwacji pojazdów.

Nowoczesne autokary

W ofercie przedsiębiorstwa transportowego dostępne są nowoczesne autokary takich firm, jak: Scania PB, Scania Touring, Scania lrizar, lrisbusCrossway, Mercedes. Pojazdy prowadzone są przez najlepszych wykwalifikowanych kierowców, którzy corocznie przechodzą badania okresowe. Autokar można błyskawicznie zamówić poprzez wypełnienia formularza, który jest dostępny na stronie internetowej. Oczywiście możliwy jest także bezpośredni lub telefoniczny wynajem autokarów.

Bezpieczny przewóz osób

Firma transportowa oferuje swoim klientom przewóz osób w kraju i zagranicą, wycieczki szkolne, obsługę transportową konferencji, dowóz dzieci do szkoły i zajęcia sportowe, czy też dowóz pracowników do pracy. Autobusy są serwisowane w najlepszych autoryzowanych serwisach. Jakość jest wówczas adekwatna do ceny, a jak wiemy bezpieczeństwo pasażerów ma wartość nadrzędną. Cena wynajmu autokaru z 78 miejscami przy limicie 400 km wynosi około 1800 złotych. Natomiast przy 65 miejscach cena ta obniża się już do 1600 złotych. W zależności od terminu wynajmu, trasy, posiadania karty stałego klienta – ceny może ulec zmianie.

Artykuł powstał we współpracy z firmą Emilbus – wynajem autokarów