Skip to content Skip to footer

Wypoczynek, którego nie zapomnisz!

Podczas urlopu istotne dla urlopowicza będą trzy kwestie: wygodny nocleg, dobre jedzenie, atrakcje. Wszystko to zawiera się w ofercie ośrodka wypoczynkowego Herbals&SPA znajdującego się w Mielnie, w bardzo bliskiej odległości od morza!

Intrygujące miejsca do noclegu

Na stronie https://herbalsglamping.eu/ można znaleźć wiele informacji na temat pobytu w ośrodku wypoczynkowym Herbals&SPA. Podstawową kwestią jest nocleg. Można wybierać spośród domków o bardzo kompaktowych wymiarach, zlokalizowanych: na jeziorze, wśród drzew lub na plaży przy jeziorze. Wszystkie domki podlegają wszelkim możliwym zasadom ekologii – są przyjazne dla środowiska i dla użytkowników. Są bardzo komfortowo wyposażone we wszystko to, czego potencjalny wczasowicz może potrzebować podczas krótszego czy dłuższego pobytu.

Fantastyczne atrakcje

Dorośli przebywający na terenie ośrodka, oprócz korzystania z uroków morza i plaży 300 metrów dalej, mogą też korzystać ze SPA i różnych ciekawych zabiegów odmładzających, upiększających i relaksujących. W cenę pobytu wliczone jest nieograniczone korzystanie z sauny. Dla dzieci fantastyczną atrakcją będzie park linowy, możliwość pływania kajakami, basen sezonowy, czy plac zabaw. Cała rodzina swobodnie może korzystać z wyznaczonych miejsc na ogniska, dzięki czemu wspólne rodzinne biesiadowanie do późnej nocy nabierze iście urlopowego charakteru. Na https://herbalsglamping.eu/ znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące tego, co jeszcze zawiera się w cenie noclegu. Oczywiście w domkach jest darmowe wifi – ale kto by korzystał z Internetu, gdy dookoła jest tyle fajnych atrakcji!

Pyszne posiłki

Kolejnym atutem ośrodka wypoczynkowego są fantastyczne posiłki wliczone w cenę. Śniadanie oraz obiad są doliczone do ceny noclegu, natomiast obiadokolacja czy koktajle alkoholowe i bezalkoholowe podawane są na życzenie gości, za dodatkową opłatą. Posiłki można zamówić także w wersji wegetariańskiej, bezlaktozowej czy bezglutenowej, dzięki czemu osoby na restrykcyjnej diecie poczują się tu naprawdę komfortowo. Wszystkie posiłki są dostarczane w wilkinowych koszach zgodnie z zasadami zero waste. Dodatkowo, są przygotowywane ze świeżych, regionalnych i ekologicznych produktów. Wybierając ośrodek Herbals&SPA masz pewność, że Twoje potrzeby zostaną uwzględnione.

Wybór tego ośrodka do kilkudniowego wypoczynku z dziećmi, a nawet psem, jest najlepszą z możliwych opcji. Każdy odnajdzie tu przestrzeń dla siebie, w domku poczuje się komfortowo, a masa atrakcji sprawi, że nie będzie ani chwili na nudę!