Skip to content Skip to footer

Medycyna estetyczna – powiększanie ust

Medycyna estetyczna na dobre zagościła w naszej epoce – jeszcze do niedawna kanonem piękna był naturalny wygląd ciała i regularne rysy twarzy, obecnie, wydatne usta, implanty umieszczane w różnych częściach ciała oraz piercing i tatuaże, to nowy rodzaj postrzegania urody zarówno kobiecej, jak i męskiej.

Usta

Naturalny kształt ust bywa bardzo różny: jedne są pełne, o zdecydowanej linii, wypukłe i regularne, inne wąskie, blade i bez wyrazu. Kształt i wygląd ust, podobnie jak innych części ciała dziedziczymy po przodkach, więc w zależności jak wyglądają nasi rodzice, jacy byli dziadkowie i pradziadkowie, tak i my odziedziczymy ich niektóre cechy. Jednak bez względu na ładniejsze bądź mniej piękne rysy twarzy, można je poprawić przy pomocy zabiegów estetycznych i kosmetycznych.

Seanse kosmetyczne

Zabiegi te polegają na serii masaży twarzy oraz ciała celem poprawy w nich krążenia krwi, lepszego ukrwienia tkanek oraz ujędrnienia skóry. Dodatkowym czynnikiem mogą być kąpiele w mieszankach ziołowych, oczyszczająca sauna oraz oczyszczanie skóry przy pomocy urządzeń do tego celu przeznaczonych. Jednak te zabiegi to tylko bardzo doraźna pomoc w utrzymaniu urody – trwalszą, a przy tym bardziej widoczną i długo utrzymującą się, jest ostrzyknięcie różnych obszarów na ciele, w tym ust, kwasem hialuronowym.

Powiększanie ust

Pełne, nawilżone, jędrne i naturalnie różowe usta można uzyskać za pomocą wstrzyknięcia w nie naturalnej substancji, odpowiadającej za młody wygląd skóry, jej napięcie oraz prawidłowe nawilżenie. Jest to kwas hialuronowy, występujący naturalnie w organizmie człowieka. Dzięki właściwością ściągającym i wypełniającym, doskonale wypełnia usta, powodując zwiększenie ich objętości, co wydatnie – w większości przypadków – poprawia urodę.

Zabiegi powiększania ust można zamówić w klinice na stronie internetowej: https://saywowclinic.pl/powiekszanie-ust/.