Skip to content Skip to footer

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem

Wszyscy namacalnie odczuwamy już ocieplenie klimatu. Nietypowe zjawiska atmosferyczne, zimy bez śniegu i wysokie temperatury są tego niezbitym dowodem. Zatem wszelkie zachowania proekologiczne odbierane są bardzo pozytywnie.

Eko jest trendy

Wiele firm stosuje już politykę zrównoważonego rozwoju, która jest znacznie bardziej przyjazna dla środowiska niż tradycyjna. Przynosi ona także korzyści ekonomiczne, ale przede wszystkim wizerunkowe.

Doceniają to przede wszystkim konsumenci młodego pokolenia. Nie tylko uczestniczą w protestach ekologicznych, ale świadomie wybierają produkty, które wytwarzane są z materiałów naturalnych lub pochodzących z recyklingu. Wiele firm dostrzegło w tych zachowaniach szansę na promowanie własnej marki. Najprostszym sposobem są tanie torby papierowe z nadrukiem.

Torby z nadrukiem

Kiedyś sposobem na reklamę firmy były różnego rodzaju torebki foliowe popularnie nazywane reklamówkami z powodu ich funkcji. Obecnie tę funkcję straciły na rzecz toreb papierowych lub siatek płóciennych do wielokrotnego użytku.

Pierwsze torby papierowe z nadrukiem zaczęły stosować firmy odzieżowe o międzynarodowym zasięgu. W ten sposób nie tylko się reklamowały, ale także budowały swój prestiż. W ich ślady poszły firmy obuwnicze, obecnie wykorzystywane są nie tylko przez sieci handlowe, ale także gastronomię i firmy usługowe.

Torebki papierowe z nadrukiem można wykorzystać na wiele różnych sposobów. Zwykłe, tradycyjne można wykorzystać do konfekcjonowania artykułów spożywczych. Torebki wykonane z papieru o większej gramaturze doskonale nadają się do pakowania niewielkich artykułów drogeryjnych, telefonów komórkowych, zabawek i wielu innych.

Duże torby papierowe z nadrukiem są tak samo wytrzymałe jak reklamówki foliowe, więc można w nich przenosić także cięższe zakupy, można także wykorzystywać je wielokrotnie.

Tanie torby papierowe oferują nie tylko firmy reklamowe, ale także hurtownie opakowań. Torby z nadrukiem można wybierać w różnych rozmiarach, w zależności od potrzeb. Nadruk zawsze dostosowany do wymiaru torebki.

Decydując się na torebki papierowe z nadrukiem szczególną uwagę trzeba zwrócić na jej estetyczny wygląd. Najczęściej wystarczający będzie nadruk jednokolorowy z logo firmy lub jej nazwą, można także umieścić adres strony internetowej. Zbyt duża informacji na torebce papierowej sprawi, że klienci nie zwrócą na nie uwagi.