Skip to content Skip to footer

Noclegi w Szczyrku

W Polsce jest wiele miejsc atrakcyjnych turystycznie. Zaliczają się do nich miejscowości górskie, tereny pełne jezior, jak i miejsca nadmorskie. Do jednego z takich popularnych miejsc w Polsce należy Szczyrk. Jest on znanym zimowym centrum sportów zimowych, a zwłaszcza narciarstwa zjazdowego. A w porze letniej miejscem wypraw rowerowych i pieszych w Beskidy. Noclegi Szczyrk zapewnia wszystkim miłośnikom gór i spotów zimowych.

Kilka słów o Szczyrku

Szczyrk jest miastem leżącym na południu Polski w województwie śląskim w niedalekiej odległości od Bielsko Białej i Wisły. Szczyrk liczy około 6 tysięcy mieszkańców, lecz z racji tego, że jest bardzo znanym miejscem wypoczynkowym, to w sezonie ludzi jest dużo więcej. Miasto obfituje w noclegi Szczyrk posiada wiele miejsc noclegowych o różnym standardzie. W Szczyrku oprócz tras dla narciarzy znajdują się tory saneczkowe, są skocznie narciarskie, a nawet rynna dla tych, którzy uwielbiają snowboard. A osoby uwielbiające podziwianie krajobrazu mogą zafundować sobie przejazd wyciągiem krzesełkowym na szczy góry.

Noclegi w Szczyrku

Szczyrk podobnie jak inne miejsca atrakcyjne turystycznie posiada wiele miejsc noclegowych w różnych cenach. Poleca Szczyrk noclegi w schroniskach, gdzie są do wynajęcia pokoje zróżnicowane cenowo w zależności od standardu. Najtańsze pokoje kosztują niewiele, lecz nie są zbyt komfortowe, bo są wieloosobowe i nie posiadają łazienki. Lecz posiada także Szczyrk noclegi o wiele lepszych warunkach, jak dwuosobowe pokoje z łazienką znajdujące się blisko stoków narciarskich. Chętni do zamieszkania samodzielnego w domkach wieloosobowych posiadających łazienkę i kuchnię również mogą taki wynająć na czas urlopu. A tym którym marzą się wspaniałe warunki mieszkaniowe zawsze mogą wynająć apartamenty Szczyrk takie luksusowe miejsca noclegowe również poleca.

Podczas zimowego urlopu warto wybrać się do Szczyrku, aby pojeździć na nartach i pooddychać górskim powietrzem. Czekają na turystów nie tylko pokoje noclegowe i apartamenty szczyrk ma wiele ciekawych ofert dla wczasowiczów. W Szczyrku są zbocza o długości 14 kilometrów, które dają możliwość szlifowania umiejętności narciarskich. Ogólnie tras narciarskich dla zaawansowanych narciarzy jest około 60 kilometrów. Każdy więc może znaleźć miejsce do uprawiania tego narodowego sportu.