Skip to content Skip to footer

Firma przyszłości

Szafy wnękowe to sprzęt coraz popularniejszy w polskiej architekturze wnętrz. Jaka jest tajemnica wzrostu zainteresowania tego typu meblem? Przede wszystkim szafy wnękowe zapewniają oszczędność miejsca – idealnie wpasowując się w skosy, wnęki oraz naroża pokoi gdzie zwykłe meble nie miałyby racji bytu. Szafy wnękowe prezentują też dużą pojemność oraz dodają wnętrzom elegancji i nowoczesności.

Najlepszy producent

Pomimo wzrostu popytu na szafy wnękowe, nie każdy producent należycie wywiązuje się ze swych zobowiązań. Wielu wytwórców narzuca wysokie ceny, produkuje szafy wadliwe, zacinające się lub z wadami fabrycznymi. Przed zapłatą i zamówieniem szaf warto więc wybrać producenta, który wykona swe zadania profesjonalnie dostarczając szafy w pełnej sprawności oraz zapewni współpracę od pomiaru po końcowy etap montażu.

Sprawdzonym producentem szaf wnękowych i innych typów mebli na zamówienie jest firma ASKO mająca siedzibę w Poznaniu przy ulicy Kolejowej 4. Zapewnia ona profesjonalne wykonanie szaf zarówno klientom indywidualnym jak również firmom. Warto skorzystać z witryny internetowej firmy https://askopoznan.pl/ by skontaktować się z przedsiębiorstwem.

Do biura i do kuchni

Firma ASKO Poznań oferuje szeroką gamę mebli i akcesoriów. Specjalnością zakładu jest produkcja i montaż mebli i blatów kuchennych. Meble są konstruowane z myślą o jak najlepszym wykorzystaniu przestrzeni. Dodatkowym atutem są szafki z cichymi i łatwo otwieranymi drzwiczkami i szufladami. Dostosowanie mebli do indywidualnych potrzeb klienta i wymiarów jego kuchni sprawia, że każdy mebel wychodzący spod maszyn w Asko Poznań jest wyjątkowy i zachwyca jakością i wyglądem.

Oprócz mebli kuchennych omawiane przedsiębiorstwo osiągnęło wysokie szlify w produkcji mebli biurowych. Biurka, szafki, komody proponowane przez firmę ASKO Poznań nie tylko wyglądają elegancko i gustownie, ale też zapewniają wysoką ergonomię pracy co jest przecież podstawą w zdrowej acz szkodliwej dla zdrowia pracy za biurkiem.

Bez ukrytych dostawców

Wiele firm meblarskich oszukuje swoich klientów podając się za producentów mebli podczas kiedy jedynie składają produkty z gotowych części. ASKO Poznań to firma, która naprawdę produkuje własne meble a całość procesu produkcyjnego odbywa się w zakładzie produkcyjnym w centrum Poznania.

W siedzibie firmy nie tylko można zamówić meble lecz również skorzystać z innych usług takich jak zabiegi formatyzowania płyt i oklejania krawędzi, cięcie płyt, luster, szkła. Nie zwlekaj więc, wejdź na https://askopoznan.pl/ i skorzystaj z oferty ASKO Poznań.