Skip to content Skip to footer

Gdzie znaleźć można pasy i zapinki do pończoch?

Ślub, wesele, ważne spotkanie czy inne istotne w życiu wydarzenie to moment, w którym każda kobieta chce wyglądać olśniewająco. Zazwyczaj panie w takim dniu stawiają na piękną sukienkę, która podkreśli ich kobiece walory. Niestety, w wielu sytuacjach i w wielu miejscach nawet jeśli pogoda za oknem sprzyja, nie wypada pojawić się w gołych nogach. Czasem nawet dress code w miejscu pracy wymaga zakładania spódniczki, ale również zabrania noszenia gołych nóg. Dzieje się tak na przykład w bankach, na poczcie a także w niektórych korporacjach. To prawdziwa zmora dla wielu kobiet, które wprost nie cierpią ubierać rajstop. Twierdzą, że są one bardzo niekomfortowe w użytkowaniu i sprzyjają poceniu się okolic intymnych. Trudno się z tym nie zgodzić. W takie dni warto postawić na pończochy z zapinkami, które są na pewno znacznie bardziej wygodne w noszeniu niż zwykłe rajstopy.

Dlaczego lepiej kupić zapinki i pasy do pończoch?

Nawet jeśli za oknem jest kilkanaście czy kilkadziesiąt stopni na plusie, są sytuacje gdy gołych nóg pokazać nie wolno. Wybierając zamiast rajstop pończochy, o wiele lepiej jest kupić dodatkowo zapinki do pończoch doczepia się te małe klamerki po to, aby podwyższony był komfort ich użytkowania. Pasy do pończoch powodują, że te trzymają się przez cały dzień na swoim miejscu. Pończochy samonośne mają ten problem, że lubią często zsuwać się z ud, zwłaszcza kiedy te trochę się spocą. Jeśli już wybiera się zatem pończochy, na pewno warto dodatkowo zainwestować w pasy Do pończoch i ich koloru z powodzeniem dobrać można nie tylko zapinki, ale również bieliznę. Bardzo często zakupić można cały komplet.

Czy pończochy z zapinkami to dobry afrodyzjak?

Z pewnością wiele kobiet zakłada również pończochy na romantyczny wieczór z ukochanym. Warto do pięknej sukienki dobrać również elegancką bieliznę oraz dorzucić do tego pończochy z zapinkami. To bardzo często miły akcent, który podoba się wybrankowi serca. Oczywiście, aby całość wyglądała estetycznie, warto dopilnować tego aby pasy do pończoch, zapinki i bielizna były w identycznym kolorze. Takie zestawy dostać można z powodzeniem przez Internet a także w sklepach bieliźnianych. Zapinki do pończoch trudno znaleźć w marketach wielobranżowych, mimo, że pończochy samonośne są one zazwyczaj na półkach w tego typu sklepach.