Skip to content Skip to footer

Jak wybierać podkład?

Wiele pań zastanawia się, kiedy aplikować podkład na twarz. Tak naprawdę można robić to codziennie, zwłaszcza w przypadku, gdy cera powinna zostać ujednolicona, czy rozświetlona. Jednak nie każdy podkład sprawdzi się u każdej kobiety. Czym trzeba się kierować, wybierając podkład do twarzy?

Idealne krycie

Od kilku lat dużą popularnością cieszą się matujące podkłady Eveline. Są one przeznaczone przede wszystkim dla kobiet mających problem z przetłuszczaniem się skóry. Taki fluid sprawia, że twarz w ciągu dnia się nie świeci, a makijaż utrzymuje się idealnie przez wiele godzin.

Zaletą podkładów o właściwościach matujących jest również to, że zwykle dają pełne krycie. Oznacza to, że produkt pozwala na dokładne przykrycie wszystkich niedoskonałości na twarzy – w ten sposób można ukryć nieestetyczne wypryski oraz przebarwienia. Z tej przyczyny po matujące podkłady chętnie sięgają kobiety szykujące się na wielkie wyjście, jak choćby bal sylwestrowy, uroczysty bankiet czy wesele.

Rozświetlenie twarzy

Panie o cerze suchej powinny unikać podkładów matujących, które w ich przypadku mogą niepotrzebnie dodatkowo wysuszyć skórę, lepszym pomysłem jest sięgnięcie po produkty rozświetlające. Zwykle dają one mniejsze krycie, niż fluidy matujące, jednak uzyskany efekt jest bardzo naturalny.

Rozświetlające podkłady Eveline pozwalają uzyskać efekt twarzy pełnej blasku. To naturalne wykończenie, które świetnie się sprawdzi zarówno na co dzień do pracy, jak również podczas wieczornego wyjścia na miasto.

Poprawna aplikacja podkładu

Warto wiedzieć, że ważny jest nie tylko wybór rodzaju podkładu Eveline, ale także sposób jego aplikacji. Obecnie dostępne są różne akcesoria pozwalające na równomierne nałożenie kosmetyku. Wiele pań nakłada podkłady Eveline przy pomocy płaskiego pędzla. To dobry wybór, ponieważ pędzel pozwala na równomierne rozłożenie produktu oraz uzyskanie pełnego krycia.

Spore grono kobiet chętnie aplikuje podkład specjalną gąbeczką. Przy jej użyciu można nałożyć cieniutką warstwę podkładu, co pozwala uzyskać bardzo naturalny efekt. Co ważne, używając gąbeczki można dołożyć dodatkową ilość podkładu i budować mocne krycie, dzięki czemu to narzędzie sprawdzi się u każdej kobiety.

Podkłady eveline znajdziesz w ofercie Kosmetykizameryki.pl