Skip to content Skip to footer

Jak zmienić auto osobowe w kampera?

Podróżowanie to dla wielu osób sposób życia. W ostatnich latach bardzo popularne stało się podróżowanie kamperem. Jednak kupno takiego samochodu wymaga dość dużych nakładów finansowych. Dodatkowo trzeba mieć także miejsce, aby to auto gdzieś stało, gdy nie jest używane. Ale z pomocą przychodzą nowoczesne rozwiązania.

Zabudowa turystyczna samochodu osobowego

Każdy posiadacz samochodu osobowego typu kombi lub van może pozwolić sobie na luksus jazdy swoim autem bez konieczności kupna kampera. Ale osoby jeżdżące sedanem lub większym hatchbackiem także mogą skorzystać z takiego rozwiązania.

Zabudowa turystyczna samochodu osobowego ma wiele plusów. Nie dość, że nie trzeba ponosić wysokich wydatków na auto, to jeszcze z taką zabudową można na co dzień jeździć, dzięki czemu spontanicznie można gdzieś spędzić noc.

Jak zmienić samochód osobowy w kampera?

Zabudowa turystyczna auta osobowego nie jest trudnym zadaniem. Zważywszy na to, że istnieją gotowe rozwiązania, to wystarczy je kupić i zastosować w swoim aucie. Oczywiście należy dokładnie dobrać odpowiednio rozmiar, aby wszystko zmieściło się w bagażniku auta.

Niezbędne elementy, które muszą znaleźć się w zabudowie turystycznej to oczywiście łóżko oraz mini kuchnia. Rozkładane łóżko nie zabiera dużo miejsca, a dodatkowo może posiadać skrytki w postaci szafek. W szafkach takich znajduje się kuchenka gazowa, zlew z kranem i bieżącą wodą oraz szafki na talerze i garnki. W nieco większej wersji można jeszcze mieć w zestawie stolik z krzesłami.

Podróże po Polsce i świecie osobowym kamperem

Czyż nie fajnie jest podróżować, nie martwiąc się o koszty noclegu i o to czy w ogóle znajdzie się jakiś pokój do przenocowania? Oczywiście, że fajnie. Taką możliwość daje zabudowa turystyczna samochodu osobowego.

Korzystając z gotowych rozwiązań zabudowy, jakie są dostępne na rynku, można w jednej chwili zmienić swoje życie. Nie trzeba już się martwić o duże koszty podróży. Odpada nocleg i jedzenie w restauracjach. Dzięki temu można zwiedzić nie tylko całą Polskę, ale także i wiele innych ciekawych miejsc zagranicą.