Skip to content Skip to footer

Jaka suknia ślubna do jakiej figury? Umiejętnie ukrywaj problematyczne obszary!

Borykasz się z typowymi obszarami problematycznymi i nie jesteś całkowicie zadowolona ze swojej figury? Przy odpowiednim doborze sukni ślubnej na stronie https://www.agnesfashiongroup.pl/ z łatwością zakryjesz części ciała, których nie lubisz i sprytnie podkreślisz swoje atuty.

Przede wszystkim ważne jest, abyś zaakceptowała swoją figurę taką, jaka jest i abyś czuła się komfortowo w swojej sukni ślubnej. Tylko w ten sposób dodasz sobie pewności i zapewnisz perfekcyjny wygląd w tym wielkim dniu.

Rozbudowane ramiona — czy to powód do zmartwienia?

Szerokie ramiona — ten problem znają szczególnie wysportowane kobiety. W przypadku rozbudowanych ramion warto wybrać suknię ze skrzyżowanymi ramiączkami. Świetnie się również sprawdzają suknie ślubne z wiązaniem na szyi lub stójką.

Odsłonięta górna część ciała, która występuje w sukniach ślubnych bez ramiączek, z kolei bardzo podkreśla okolice ramion, dlatego raczej należy unikać modeli pozbawionych ramiączek. Nawet bardzo delikatne paski, takie jak paski spaghetti, są niekorzystne.

Zalecane są wąskie dekolty, takie jak łódka. Chociaż dekolt i ramiączka powinny być brane pod uwagę przy mocnych ramionach, to krój sukni ślubnej odgrywa drugorzędną rolę, jeśli chodzi o to, która suknia ślubna będzie odpowiednia dla jakiej figury. Kupując suknię poprzez stronę https://www.agnesfashiongroup.pl/, każda panna młoda znajdzie idealną dla siebie kreację.

Odpowiednio podkreślony duży biust

Masz duży biust? Nie musisz go ukrywać. Z odpowiednim biustonoszem i idealnie dopasowanymi ramiączkami można wyczarować piękny dekolt. Bardzo ważne jest tutaj odpowiednie podtrzymanie, aby nic się nie wyślizgnęło.

W związku z tym nie zaleca się sukni ślubnych bez ramiączek ani biustonosza bez ramiączek. Prosty dekolt również niekoniecznie jest właściwym wyborem. Najlepszy będzie dekolt w kształcie litery V, w kształcie serca lub okrągły.

Rękawy powinny kończyć się powyżej lub poniżej klatki piersiowej, aby nie zwracać zbytniej uwagi na tę część ciała.

Mały biust to nie problem

Czego jedni mają za dużo, inni mają za mało. Zwłaszcza drobne kobiety często mają problem, z tym że nie są w stanie odpowiednio wypełnić sukienek z gorsetem. Z pomocą mogą przyjść grube tkaniny, efektowna koronka czy cyrkonie. Dobrym rozwiązaniem może być również biustonosz push-up. W zależności od dekoltu można też dyskretnie schować w biustonoszu silikonowe wkładki i wyczarować w ten sposób dekolt większy nawet o półtora miseczki.

Właściwie nie ma ograniczeń, jeśli chodzi o wybór dekoltu – od dekoltu w kształcie litery V, przez kwadratowy dekolt, aż po dekolt na jedno ramię, wszystko jest dozwolone. Sukienki w różnych fasonach można znaleźć na stronie https://www.agnesfashiongroup.pl/.