Skip to content Skip to footer

Medycyna estetyczna w Medica SPA

Już od wielu lat medycyna estetyczna przestała być tematem tabu. Wstydliwość związana z ingerowaniem w swoje ciało w celu poprawienia wyglądu już dawno ustąpiła ekscytacji związanej z przyjemnością podczas patrzenia w lustro. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni mają prawo wyglądać tak, jak sobie tego życzą.

Profesjonalne podejście

Medica SPA w Warszawie oferuje usługi wykonywane jedynie przez osoby wykwalifikowane – czyli takie, które doskonale wiedzą co mają robić. Profesjonalne podejście począwszy od recepcji aż po wybrany zabieg sprawi, ze poczujemy się tam bezpiecznie i komfortowo. Ciepłe otoczenie elegancko urządzonego wnętrza i poczekalnia, która również pozwoli się zrelaksować w czasie przed zabiegiem to podstawa, która nie zawsze oferowana jest w takich miejscach mimo, że jest tak ważna.

Zabiegi proponowane przez Medica SPA to nie tylko relaks, to również zdrowie. Oprócz popularnych masaży i kosmetologii profesjonalnej można tu wykonać zabiegi medycyny estetycznej, które genialnie wpłyną nie tylko na wygląd, ale również na samopoczucie klienta lub klientki.

Konsultacja specjalistów

Każdorazowo przed zdecydowaniem się na konkretny zabieg należy skonsultować się ze specjalistą, który jest dostępny na miejscu w medica spa w Warszawie. Taka rozmowa pozwoli na dokładne określenie potrzeb, predyspozycji, możliwości i wreszcie na dobranie najlepiej dopasowanego zabiegu.

Zabiegi medycyny estetycznej

Oferowane w Medica SPA zabiegi obejmują zarówno delikatne, jak i te bardziej ingerujące w ciało czynności. Jednym z delikatniejszych zabiegów jest peeling, który niweluje pierwsze objawy starzenia się skóry i blizny, poprawia krążenie i wspomaga pozbycie się łagodnej odmiany trądziku młodzieńczego.

Inną ciekawą propozycją, która w dzisiejszych czasach kojarzy się głównie z celebrytami jest toksyna botulinowa, czyli wszędzie znany botoks. Jego działanie ma na celu zmniejszenie widoczności zmarszczek. Po aplikacji toksyny do mięśni wybrane partie tychże mięśni rozluźniają się powodując spłycenie widocznych już zmarszczek. Najlepszy efekt widoczny jest po kilku dniach od zabiegu i śmiało można powiedzieć, że skóra po nim wygląda wręcz spektakularnie.

Interesującym zabiegiem są nici liftingujące. Innowacyjna metoda unosząca opadające policzki, czy też powieki polega na praktycznie bezbolesnej aplikacji samowchłanialnych nici, które doskonale współpracują ze skórą. Zabieg nie tworzy na skórze żądnych nacięć, a ewentualne zaczerwienienia znikają w ciągu kilku dni. Można go stosować na całym ciele.