Skip to content Skip to footer

Notesy reklamowe dla pracowników firmy

Dobrze jest reklamować swoją firmę lub działalność w sposób elegancki i mało nachalny, właśnie dzięki temu można zdobyć przychylność klientów, którzy bardzo często unikają agresywnego reklamowania. Doskonałym sposobem jest zamówienie na przykład notesów reklamowych – to przydatny gadżety dla każdego pracownika, który jednocześnie może służyć do promowania marki.

Notesy firmowe czyli użyteczny gadżet promujący markę

Sprytne promowanie swojej marki lub firmy wymaga odrobiny zachodu oraz małych inwestycji. Trzeba bowiem zamówić różne przydatne akcesoria, takie jak na przykład notesy firmowe czy notesy reklamowe, na których można nadrukować dane takie jak na przykład logo firmy, nazwa firmy czy jej dane teleadresowe. Notesy powinny być jednocześnie zaprojektowane w sposób estetyczny, tak by rzeczywiście korzystanie z nich było przyjemnością oraz poprawiało komfort pracy. Właśnie tego typu gadżety reklamowe sprawdzają się najlepiej – są w ciągłym użyciu przez pracowników lub osoby, którym zostały podarowane na przykład jako gratis. Jeżeli ludzie zabierają je ze sobą w różne miejsca i aktywnie z nich korzystają, okładka zawierająca logo firmy lub nazwę marki, czy stronice wewnątrz notesu zawierające informacje o produktach lub działalności, pozwalają na nieustanne promowanie.

Mądre promowanie marki czyli notesy reklamowe

Na co zatem zwrócić uwagę podczas zamawiania notesów reklamowych dla swojej firmy? Notes powinien mieć wygodny format, tak by bez problemu mieścił się do torebki czy torby na laptopa. Może to być na przykład notes na sprężynie, który można wygodnie rozłożyć, jednak sprężyna powinna być dobrej jakości i nie powinna zniszczyć się już po kilku tygodniach używania. Niech notes będzie przygotowany z dbałością o detale, tak by stanowił rzeczywiście ładny i estetyczny gadżet, a nie tylko dodatek, który zaraz zamieni się na jakiejś lepszej jakości notatnik.

W jakich sytuacjach można promować firmę za pomocą notesów

Notesy reklamowe zawierające kalendarze mogą być przekazywane pracownikom na początku roku lub na początku półrocza. Mogą być one dodawane jako prezent gratis dla klientów na przykład po zrobieniu przez nich dużych zakupów czy podpisaniu dużej umowy na usługę. Mniejsze notesiki mogą być przekazywane na przykład dla dzieci klientów, mogą też leżeć do zabrania przez klientów w siedzibie marki czy biurze