Skip to content Skip to footer

Pomysł na niezapomniane wakacje w Grecji

Grecja to jedna z ukochanych wakacyjnych destynacji Polaków. Polacy uwielbiają tam dosłownie wszystko, począwszy od pięknych krajobrazów i ciepłego morza, przez sam klimat i serdecznych ludzi, kończąc na pysznej kuchni. Do Grecji warto wybrać się na odrobinę inne wakacje niż zwykle, a mianowicie na urlop na łódce.

Czarter jachtów w Grecji

Jeszcze do niedawna jachty lub katamarany kojarzyły się po prostu tylko i wyłącznie z ogromnym bogactwem i luksusem. W końcu utrzymanie łodzi i sam jej zakup to naprawdę bardzo duży koszt. Dzisiaj na wakacje w Grecji może sobie pozwolić jednak każdy przeciętny Polak, bo istnieje możliwość wynajmu jachtu lub katamaranu. To właśnie czarter jachtów w Grecji pozwala na ekonomiczny wynajem doskonałej łodzi nawet na 6 lub 8 osób. Na czym polega czarter jachtów w Grecji? Tak naprawdę łódź można zarezerwować przez internet z domu, wybierając dogodny termin oraz port lub też marinę, z której chce się rozpocząć swój rejs. Łodzie najczęściej wynajmowane są w systemie tygodniowym, nie trzeba mieć uprawnień żeglarskich – można wynająć łódź z kapitanem.

Dla kogo wakacje na łodzi

Wynajęcie łódki wraz z kapitanem to możliwość skorzystania z wakacji na wodzie dla tych osób, które generalnie nie mają żadnego doświadczenia w pływaniu. Kapitan będzie zajmował się obsługą łodzi, a zatem dla reszty załogi przewidziany jest po prostu długi relaks i odpoczynek. Taka opcja to zatem doskonały pomysł na wakacje inne niż wszystkie, podczas których uda się zobaczyć Grecję z zupełnie innej perspektywy.

Komu spodoba się właśnie taki urlop? To z pewnością opcja dla tych, którzy uwielbiają być na łodzi, kąpać się w morzu oraz opalać. To również doskonały sposób na zwiedzenie bardzo wielu ciekawych miejscowości w Grecji, a w szczególności miast portowych. To wreszcie pomysł na wakacje dla prawdziwych eksploratorów, którzy uwielbiają dzikie plaże i osłonięte przed światem zatoczki. To właśnie dzięki temu można poznać miejsca, do których nigdy nie udałoby się dotrzeć po prostu z lądu. Grecja widziana z tej perspektywy jest jeszcze piękniejsza i z pewnością pojawi się pomysł, aby całą taką przygodę raz jeszcze powtórzyć. Wakacje na łodzi w Grecji to doskonała perspektywa na urlop.

Czarter jachtów w grecji organizuje Agencja żeglarska Kubryk