Skip to content Skip to footer

Sprawdzone pojemniki

Pojemniki plastikowe to w nowoczesnej logistyce i organizacji przedsiębiorstwa absolutna konieczność. Oprócz zapewnienia porządku, plastikowe pojemniki w przemyśle ułatwiają procesy produkcyjne i usprawniają transport zaś w handlu ułatwiają układanie, przenoszenie i składowanie towaru. Nic więc dziwnego, że pojemniki plastikowe wypierają z rynku skrzynie drewniane czy metalowe.

Promocje – pojemniki plastikowe

W wielu sklepach pośredniczących przy sprzedaży pojemników przemysłowych pojawiają się korzystne promocje na tego typu asortyment. Ceny spadają nawet o kilkanaście % co pozwala zaoszczędzić spore sumy na dużych zakupach liczonych w setki sztuk. Niestety nie wszystkie pojemniki są warte polecenia. Wiele z nich nie wytrzymuje nawet roku psując się bądź łamiąc pomimo przestrzegania producenckich norm.

Na tym tle w pozytywnym świetle prezentują się produkty firmy Schoeller Allibert. Oprócz korzystnego stosunku jakości do ceny, produkty tej firmy cechują się dużą wytrzymałością na obciążenia, łatwym transportem oraz solidnością. Dodatkowo wśród produktów tej firmy znajdziemy szeroką gamę pojemników dedykowanych takim branżom jak rynek motoryzacyjny, rolnictwo przemysłowe, przetwórstwo żywności czy handel. Dzięki tym czynnikom i dopasowania produktu do branży, raz kupione pojemniki i palety – posłużą firmie wiele lat.

Najpopularniejsze produkty dla przemysłu

Jako największy producent wielokrotnego użytku pojemników i palet plastikowych w środkowej Europie Schoeller Allibert oferuje sprawdzone i wielokrotnie badane kontenery transportowe dla przemysłu. Wśród produktów szczególnie wyróżniają się pojemniki klasyczne sztaplowane, pojemniki z pokrywami do transportu towaru drobnego oraz kontenery ruchome z możliwością przesuwania. Licznie nabywane są też wytrzymałe, składane, duże pojemniki noszące fachową nazwę skrzyniopalety składane (oznaczane skrótem FLC), palety i palety – wózki do ruchomego transportu. Innowacją są zintegrowane systemy pojemników do przewozu cieczy.

Spośród skrzyniopalet składanych prym na rynku przemysłu wiedzie Magnum Optimum 1208. Jest to wielofunkcyjna paleta wyposażona w boczne drzwiczki, pokrywę ochronną, wygodne uchwyty transportowe oraz wzmacniane, solidne dno. Uwagę przykuwa już nowoczesny wygląd urządzenia oraz szerokie płozy zapewniające łatwość przesuwania. Wymiary zewnętrzne to 80 cm szerokości, 120 cm długości i 95 cm wysokości. Waga netto opisywanego produktu to 50 kilogramów.