Skip to content Skip to footer

Twój samochód zasługuje na profesjonalny serwis

Kiedy odpowiednio zadbamy o nasz samochód, to będziemy mieć gwarancję, że jest sprawny technicznie. Wówczas zwiększa się nasz komfort jazdy oraz bezpieczeństwo nasze i pozostałych uczestników ruchu drogowego. W związku z czym warto postawić na profesjonalny warsztat, bo każdy samochód na niego zasługuje.

Profesjonalizm w każdym calu

Effect Serwis wyróżnia profesjonalizm, który docenia coraz więcej zadowolonych z ich usług klientów. Dysponują nie tylko fachową wiedzą i odpowiednimi kwalifikacjami, ale również wysokiej klasy, nowoczesnym sprzętem. Dzięki temu jakość świadczonych przez nich usług jest na najwyższym poziomie. Przychodząc do Effect Serwisu masz 100% gwarancję satysfakcji.

Specjaliści z Effect Serwisu są zawsze do dyspozycji i otwarci na swoich klientów. Służą fachową pomocą i doradztwem. W sposób rzetelny i w pełni profesjonalny podchodzą do swojej pracy, a więc ma się pewność, że samochód im powierzony będzie odpowiednio sprawdzony i naprawiony. Ponadto stawiają nie tylko na wysoką jakość świadczonych usług, ale również cenią sobie czas swój i klienta. W związku z czym można liczyć na sprawną i szybką obsługę.

Nowoczesność – kolejny atut Effect Serwisu

Kolejnym atutem tego warsztatu jest nowoczesność, która widoczna jest nie tylko w używanym sprzęcie, ale także podejściu do klienta. Starają się wyjść na przeciw oczekiwaniom współczesnych klientów. W związku z czym umożliwiają choćby rezerwację terminu online. Wystarczy wejść na ich stronę firmową by w dogodnym dla siebie terminie zarezerwować wizytę w warsztacie.

W Effect Serwisie nie zapominają również o wciąż rosnącej grupie użytkowników Facebooka, prowadząc swój fanpage na tym portalu. Daje to możliwość użytkownikom Facebooka nie tylko dzielić się opiniami na temat serwisu, ale również znacznie ułatwia kontakt z nim.

Kompleksowość świadczonych usług

Niewątpliwą zaletą Effect Serwisu jest to, że oddając samochód w ich ręce można liczyć na kompleksową usługę. Nie zależnie od tego czy potrzebujesz fachowej diagnostyki komputerowej, serwisu klimatyzacji czy może wymiany oleju lub rozrządu bądź wymiany opon – Effect Serwis wszystkie te i inne usługi ma w swojej ofercie.

Prowadzą diagnostykę komputerowa wszystkich marek, więc bez problemu będą w stanie określić problem pojawiający się podczas eksploatacji samochodu, zaproponować optymalne rozwiązania czy skasować wszelkie występujące błędy. Na miejscu znajduje się również wulkanizacja, serwis klimatyzacji, jak również sklep z częściami samochodowymi.