Skip to content Skip to footer

Wesele pod Warszawą – dlaczego warto?

Gdzie wyprawić wesele – to pytanie praktycznie każdej Młodej Pary z Warszawy? Wiele decyduje się na wesele w Warszawie, wyliczając wszelkie przeszkody, które napotkamy organizując wesele gdzie indziej. Czy jednak tak rzeczywiście jest? W poniższym artykule zostanie udowodnione, że wesele pod Warszawą może być naprawdę wspaniałą przygodą!

1. Różne style wesela pod Warszawą

Przede wszystkim sale weselne pod Warszawą charakteryzują się tym, że są przestronne, duże i da się je zawsze ciekawie zaaranżować. A zatem co można zrobić? Tu granice stawia praktycznie tylko i wyłącznie nasza wyobraźnia! Często spotyka się wesele pod Warszawą organizowane w stylu staropolskim, klasycznym.

Warto jednak dodać, że pod Warszawą możemy czuć się całkowicie swobodnie – tu nic nas nie ogranicza, nikt nie będzie patrzył zgorszony czy zaciekawiony z okien sąsiedniego bloku. Jeśli chcemy przyjechać konno, zaprosić pułk męża, poprosić o występ orkiestrę zaprzyjaźnionych strażaków, przebrać gości w stroje z Gwiezdnych Wojen czy wpaść na inne szalone pomysły – to wesele pod Warszawą jest znakomitym rozwiązaniem!

2. Smaczne potrawy, miła obsługa

Warto jeszcze wspomnieć o tym, że na weselu pod Warszawą na pewno będzie pyszne jedzenie. Dlaczego? Przede wszystkim – wszystko tam jest świeże. Co więcej – nie jest tak, że co chwila organizuje się same wesela, zatem potrawy nie są nudne i sztampowe.

Co więcej – na weselu pod Warszawą spotkamy się także na pewno z bardzo miłą i uprzejmą obsługą. Nie będą to osoby znudzone wszystkim i będące kelnerami tylko po to, aby zarobić, co niestety często spotyka się w Warszawie. Będą to osoby pełne ciepła, miłe i naprawdę dobrze życzące Parze Młodej!

3. Zabawa do samego rana

Wielu Młodych myśli, że jeśli zorganizują wesele w Warszawie, to wszystkim będzie wygodniej, bo goście będą mieli blisko i bez problemu wrócą do swoich domów. Tymczasem w rzeczywistości wszystko wygląda zupełnie inaczej.

Goście widząc za oknami sali weselnej biurowce, nie mogą zbytnio się zrelaksować i cały czas myślą o niedokończonych sprawach, które zostawili w pracy. W efekcie nikt dobrze się nie bawi, bo każdy myśli o pracy… A jak to wygląda na weselu gdzieś poza miastem? Tam owszem trzeba dojechać, ale to czyni z wesela naprawdę wyjątkowe wydarzenie. Przecież, jak już dojechaliśmy, to nie wyjedziemy po godzinie! Dodatkowo zostawiamy na chwilę swoje smutki niedokończone sprawy i po prostu świetnie się bawimy!

Artykuł powstał we współpracy z Hotelem Lamberton pod Warszawą