Skip to content Skip to footer

Wisła noclegi – jak zarezerwować nocleg, by to się opłacało?

Urlop – czas, który można spędzić zupełnie na nic nierobieniu. Czas, kiedy można położyć się późno w nocy i wstać koło południa. To czas, kiedy najczęściej dokonuje się mnóstwo remontów zarówno tych prywatnych, jak i publicznych (drogi, mosty i tym podobne). Wreszcie to czas, który można spędzić bardzo aktywnie – na przykład chodząc po pięknych, polskich górach podziwiając przecudowne widoki. Skupiając się na tej ostatniej opcji, która chyba jest jedną z najprzyjemniejszych, warto zaprosić wczasowiczów do pięknej Wisły.

Wisła położona jest w województwie śląskim, czyli na południu Polski. Stąd już blisko i do Czech, i na Słowację, i… na bardzo atrakcyjne szlaki. Przykładowo Wielka Czantoria czy Stożek. W Wiśle można spacerować, zdobywać szczyty, jeździć rowerem – czyli aktywnie i miło spędzać czas. Jednak kluczowe jest tutaj również nocowanie Wisła. Czy decydując się na urlop w górach należy się spodziewać wygórowanych kosztów pobytu?

Tanie noclegi w Wiśle

Lata, kiedy wyjazdy dla całej rodziny były drogie, minęły bezpowrotnie – i bardzo dobrze! W końcu człowiek chce zwiedzić trochę świata nie wydając przy tym kilkumiesięcznych pensji.

Tanie noclegi w Wiśle są możliwe zwłaszcza, gdy wakacje zaplanuje się kilka miesięcy wcześniej. Wówczas można wyłapać naprawdę noclegowe perełki. Jak się do tego zabrać? W bardzo prosty sposób. Przede wszystkim należy… włączyć komputer! Wpisać w wyszukiwarce internetowej: „Wisła noclegi”, „nocowanie Wisła” i… rozpocząć poszukiwania. Mogą to być prywatne kwatery, gdzie ceny rozpoczynają się już od 30,00 złotych za dobę! Mogą to być pola namiotowe, gdzie cena takiego noclegu to koszt rzędu uwaga – 4,00 złotych za dobę! Mogą to być również pola kempingowe, gdzie za dobę w przyczepie czy domku letniskowym płaci się zaledwie 12,00 – 15,00 złotych.

Jeżeli ktoś jednak szuka czegoś „lepszego”, bardziej luksusowego, wówczas najlepiej jest skorzystać z portali, jak: bloking.com, trivago.pl, e-holiday.pl czy wczasy.pl. Tutaj można swobodnie przebierać w ofertach a dodatkowo dodawać swoje wymagania. Przykładowo można zaznaczyć opcję śniadania, telewizora w pokoju, dostępu do Internetu, wypożyczalni rowerów i tym podobne. Można zaznaczyć to, czy pokój ma mieć prywatną łazienkę czy nie. Trzeba się jednak liczyć z tym, że im więcej dodatkowych opcji, tym wyższa cena za dobę.

Nie należy się jednak zrażać. Bynajmniej! Ceny pokoi hotelowych ze śniadaniem mogą zaczynać się nawet od 35,00 złotych! Trzeba więc uzbroić się w cierpliwość i przeszukać kilkadziesiąt ofert, by wybrać tę idealną.