Skip to content Skip to footer

Breloki hotelowe – praktyczne i designerskie

Jaki prezent można podarować klientowi, aby na dłużej zapisać się w jego pamięci? – Firmowy upominek najlepiej spersonalizować i dopasować go adekwatnie do branży, np. w przypadku hotelów czy pensjonatów świetnym pomysłem są breloki hotelowe – na pewno doceni je każdy, kto codziennie eksploruje swoją torbę w poszukiwaniu kluczy do mieszkania.

Nie tylko funkcje praktyczne

Brelok hotelowy to przede wszystkim bardzo praktyczne akcesorium – umożliwia znacznie szybsze odnalezienie kluczy do pokoju hotelowego w torbie, walizce czy plecaku. Ale to nie jedyna jego funkcja – zazwyczaj umieszcza się nam nim kilka istotnych informacji takich jak numer pokoju oraz adres hotelu, co w ostateczności okazuje się bardzo przydatne dla podróżujących po nowych i nieznanych okolicach.

Ponadto hotelowy brelok to także dobra okazja do tego, aby pozytywnie zapisać się w pamięci klienta oraz stać się efektywną reklamą – jeśli będzie miał go zawsze pod ręką, to niemal gwarancja, że poleci naszą firmę swoim znajomym – w końcu znajdują się na nim wszystkie najistotniejsze informacje. Zadbajmy więc o to, aby to praktyczne akcesorium odznaczało się trwałością oraz ciekawym designem.

Brelok hotelowy – na jaki się zdecydować?

Breloki hotelowe dostępne są w bardzo różnorodnej ofercie. Przede wszystkim mogą różnić się swoim kształtem – im ciekawsza, tym większa gwarancja, że znajdzie uznanie w oczach klienta. Ponadto powinny odznaczać się one wytrzymałością i wysoką jakością – dzięki temu będą służyły latami.

Brelok hotelowy może być także wykonany z różnych materiałów. Często jest to metal, ale nie mniej interesującym rozwiązaniem jest drewno – to, na jakie rozwiązanie się zdecydujemy, jest kwestią całkowicie indywidualną, ale warto jednak dobrze ją przemyśleć.

Pomysł na upominek dla klienta

Designerski i solidny brelok hotelowy to nie tylko ważne akcesorium każdego pensjonatu i hotelu, które umieszczane jest przy kluczu do apartamentu i zawiera niezbędne informacje taki jak numer pokoju czy adres hotelu – to także świetny pomysł na upominek dla klienta.

Interesujący i trwały hotelowy brelok może także stać się skuteczną reklamą – jeśli będzie towarzyszył obdarowanej osobie na co dzień, to niemal gwarancja, że stanie się także w sprzyjających okolicznościach reklamą.

Breloki hotelowe dostępne są w ofercie Grawernia.pl.