Skip to content Skip to footer

Na czym polega oprogramowanie Sage Symfonia?

Prowadzenie księgowości to dla wielu osób ogromny problem. Zajęcie się tą dziedziną samemu jest praktycznie niemożliwe do wykonania. Zatrudnienie dodatkowej osoby na stanowisku księgowego jest z kolei sporym wydatkiem. Właśnie dlatego prowadząc firmę warto zastanowić się nad innymi rozwiązaniami. W internecie dostępne są oferty firm, które pomagają w prowadzeniu księgowości poprzez dostarczenie systemu do jej prowadzenia. Dzięki temu nie trzeba zatrudniać dodatkowych ludzi, a problem księgowości jest w pełni rozwiązany. Jednym z nich jest Sage Symfonia, któremu warto przyjrzeć się bliżej.

O systemie


Sage Symfonia 2.0 to sprawdzony system do obsługi księgowości, który będzie ogromnym wsparciem w prowadzeniu finansów firmy. Oprogramowanie symfonia zapewnia pełne bezpieczeństwo i komfort pracy. Obsługiwać go może każdy, nawet nieposiadający doświadczenia w dziedzinie księgowości. Wszystkie wymagane operacje i bieżąca kontrola przeprowadzone zostaną w sposób nieskomplikowany i intuicyjny. Ciekawą opcją jest również integracja procesów biznesowych w zakresie księgowania e-faktur z serwisem miedzyfirmami.pl.

Dostępne rozszerzenia – system Symfonia


Moduł podstawowy Sage Symfonia można dodatkowo rozszerzyć. Wszystko po to, aby współpracę z systemem dostosować jak najlepiej do indywidualnych potrzeb firmy. Warto wymienić te dostępne:
-pakiet e-Box – zapewni firmie bezpieczeństwo prawne w obszarze operacji elektronicznych;
-Sage Connect – pozwala przesyłać użytkownikowi z modułu handlowego dokumenty do modułu finansowo-księgowego w celu ich zaksięgowania;
-analizy finansowe – zapewnia analizę danych z programu Finanse i Księgowość w arkuszu kalkulacyjnym MS Excel;
-wielofirmowość – umożliwia obsługę bez limitu firm w ramach jednej licencji;
-Sage Elektroniczny Obieg Dokumentów – zaawansowana aplikacja wspierająca proces zarządzania dokumentami oraz informację z nimi związaną w oparciu o procedury i standardy, obowiązujące w przedsiębiorstwie;

Oprogramowanie Symfonia – zalety rozwiązania


Dzięki decyzji o rozpoczęciu korzystania z systemu zyskuje się pewność, że mimo pozostawienia prowadzenia księgowości na swojej głowie, da się to załatwić szybko i bez problemów. Niski koszt Sage Symfonia sprawia, że jest to rozwiązanie niezwykle korzystne. W niewysokiej cenie zyskuje się nie tylko sam system, ale i dodatkowe funkcjonalności wspomniane powyżej. Księgowość firmy nabiera dzięki temu nowego wymiaru i nie przysparza żadnych problemów. Sage Symfonia to rozwiązanie przyszłościowe i właśnie dlatego warte bliższej uwagi.