Skip to content Skip to footer

Historia marki Vitapol

Właścicielom zwierząt domowych, którzy kupują dla swoich pupili wyłącznie najlepsze karmy, z pewnością nie jest obce logo Vitapol, które znaleźć można na półce niemal każdego sklepu zoologicznego. Marka od lat dba o to, by dostarczać swoim klientom wysokiej jakości produkty, które pomogą im zadbać o zdrowie podopiecznych.

Kiedy powstała firma Vitapol?

Firma została założona już w roku 1991, co oznacza, że na polskim rynku obecna jest już od ponad trzydziestu lat. Początkowy okres działalności to czas, kiedy marka wypuszczała na rynek produkty przeznaczone tylko dla kilku gatunków zwierząt. Kolejne lata to okres intensywnego rozwoju, kiedy to asortyment marki znacznie się rozbudował w odpowiedzi na zapotrzebowanie właścicieli różnych gatunków zwierząt. Obecnie produkty firmy Vitapol sprzedawane są w ponad sześćdziesięciu krajach świata.

Misja marki

Firma Vitapol od samego początku swojej działalności stawia na to, co najważniejsze – miłość do zwierząt. Stąd też w skład zespołu wchodzą tu wyłącznie pasjonaci zwierząt oraz specjaliści, czuwający nad tym, by wypuszczać na rynek wyłącznie najlepsze jakościowo, pełnowartościowe produkty – w trosce o zdrowie i dobrą kondycję zwierzaków.

Obecnie w ofercie firmy znajduje się ponad pięćset różnego rodzaju produktów. Przeznaczone są dla różnych gatunków zwierząt, natomiast łączy je jedno – wysoka jakość i korzystna cena. Właściciele mogą po produkty Vitapolu sięgać ze świadomością, że oferują swoim pupilom tylko to, co dla nich najlepsze.