Skip to content Skip to footer

Implanty zębów

Implanty zębów są doskonałym rozwiązaniem dla każdego, kto pragnie mieć piękny uśmiech.

Implanty zębów Szczecin

W Szczecinie znajdziemy specjalistów zajmujących się pacjentami z ubytkami zębowymi. Implant jest tworzywem zastępującym korzeń zęba. Dzięki śrubce zostaje do niego przymocowany łącznik, natomiast na łączniku zostaje osadzona korona zębowa. Jeśli pragniemy skorzystać z takiej usługi, rozważmy opcję implanty Szczecin, gdzie znajdziemy stomatologów z tej dziedziny.
Utrata zęba lub kilku zębów wiąże się z pogorszeniem komfortu życia, dlatego warto pomyśleć o założeniu implantów. Co gwarantuje taka opcja? Przede wszystkim poprawę estetyki uzębienia i powrót do funkcjonalności w pełni. Dają możliwość odbudowania pojedynczych braków, ale także wielu ubytków zębowych. Nie trzeba piłować i szlifować zdrowych zębów przylegających do ubytku, co jest sporym plusem.

Komfort i estetyka – implanty Szczecin

Implanty zębowe Szczecin dają nie tylko komfort, ale także wpływają na poprawienie jakości życia. Zęby, które zostają osadzone na implantach, wyglądają jak naturalne i są bardzo mocno zakorzenione. To daje poczucia odzyskania zębów, które utraciliśmy. Co ciekawe, różnicy między implantami a naturalnymi zębami, praktycznie nie da się zauważyć.
Założenie implantów w Szczecinie zapewni doświadczenie i opiekę profesjonalistów. Ponadto, implanty przechodzą dokładne badania, aby zapewnić najwyższą jakość, czystość chemiczną, fizyczną i biologiczną.

Zalety leczenia – implanty zębowe Szczecin

Ładny uśmiech to wizytówka każdego z nas. Czasami potrzebne okazuje się leczenie implantami, które zapewni większą pewność siebie i zapełnienie ubytków zębowych. Największą z zalet implantów jest to, że wyglądają jak naturalne zęby i są bardzo trwałe. Mogą służyć nawet przez całe życie, a pacjent nie musi się przejmować, że implant ulegnie zepsuciu. Implant zostaje osadzone w kości na stałe, dlatego nie ma możliwości wypadnięcia, jeśli zostanie profesjonalnie założony.
Stomatologia w dzisiejszych czasach ma ogromne możliwości, dlatego pacjent nie powinien obawiać się bólu. Podczas zabiegu zazwyczaj stosuje się znieczulanie miejscowe, a zabieg nie trwa długo.
Ponadto, implant można wszczepić w zasadzie od razu po utracie zęba. Mogą z nich korzystać osoby dorosłe, jednak o możliwości stosowanie implantów decyduje także stan kości w miejscu ubytku.

Każdy z nas pragnie zachować zdrowe i ładne zęby, ale jeśli dojdzie do ubytku, trzeba poszukać metod leczenia. W Szczecinie znajdziemy kilka klinik stomatologicznych, które oferują profesjonalne usługi w zakresie leczenia implantami – oferta, jaką są implanty zębów Szczecin jest imponująca.