Skip to content Skip to footer

Jak zabezpieczyć warzywa podczas transportu?

Bezpieczny transport produktów szczególnych, takich jak, np. mięso, napoje, warzywa i owoce, to priorytety dla dostawców i odbiorców. Klient chce otrzymać towar w idealnym stanie, by konsument z chęcią go nabył. Transportowane produkty muszą być odpowiednio zapakowane i dostarczone w stanie idealnym.

Warzywa i owoce pod szczególną ochroną

Warzywa i owoce to produkt wymagający. Z łatwością można go uszkodzić, szybko również ulega zepsuciu. Odebrany od rolnika, musi nieraz przebyć tysiące kilometrów, by trafić do klienta. Firma Schoeller Allibert to renomowany producent opakowań zwrotnych z tworzyw sztucznych, które dobrze zabezpieczą przewożony towar. Pojemniki wielokrotnego użytku typu skrzynki na warzywa, skrzynki plastikowe do warzyw i skrzynie na warzywa to produkty wysokiej jakości stworzone właśnie do transportu tych szczególnych produktów. Pojemniki zagwarantują świeżość i jakość przewożonym warzywom.

Rodzaje pojemników

Firma oferuje bogatą gamę trwałych pojemników wielokrotnego użytku, tj. pojemniki sztaplowane, gniazdowe, skrzyniopalety i pojemniki składane. Skrzynki na warzywa wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które nie sprzyjają rozwojowi grzybów, co zapobiega ich gniciu i niszczeniu. Nie zatrzymują wody, która również może wpływać na jakość przewożonych warzyw. Materiał, z którego są wytworzone, jest neutralny dla produktów spożywczych i łatwy do utrzymania w czystości. Skrzynie na warzywa są tak skonstruowane, by zajmowały jak najmniej miejsca. Dostępne są w różnych gabarytach: mniejsze i większe, w zależności od zastosowań. Skrzynki plastikowe do warzyw z łatwością można składać zyskując dodatkową przestrzeń.

Skrzynie na warzywa w drodze

W plastikowych skrzynkach transportowane warzywa są pod szczególną ochroną. Te wyjątkowe pod każdym względem pojemniki to gwarancja wygody i niezawodności. Długoletnia współpraca z rolnikami i firmami z całego świata sprawiła, że firma wciąż udoskonala swoje produkty, by jeszcze bardziej zwiększyć ich jakość i wydajność.

To sprawdzone rozwiązania, dzięki którym zaoszczędzi się czas i pieniądze. Są elastyczne i odporne na warunki pogodowe i środowiskowe. Stosowanie tych produktów to jedno z najlepszych rozwiązań.