Skip to content Skip to footer

Jaki kalendarz na prezent?

Kalendarz to znakomity prezent. Jeśli jeszcze nie wiesz, co kupić najbliższym na święta lub znasz osobę urodzoną pod koniec roku – znajdź i wręcz jej idealny kalendarz. Przy wyborze kalendarza pamiętaj o tym, by wybrać jego odpowiedni rodzaj, Tak, by obdarowywany poczuł się dostrzeżony i cały kolejny rok cieszył się z przemyślanego podarunku.

Dla kogo kalendarz książkowy?

Kalendarz książkowy to prezent idealne dla bardzo zajętych osób, które mają wiele spraw na swojej głowie. Przyda się osobom pracującym, prowadzącym dom czy studiującym. Kalendarze książkowe często różnią się nie tylko okładką, ale też zawartością. Wybierz układ tabel taki, który twoim zdaniem będzie najlepiej pasował do osobowości obdarowywanej osoby!

Ciekawą opcją jest na pewno wybranie planera tematycznego lub takiego, który zawiera cytaty, na przykład motywujące. Przy wyborze zwróć uwagę na to, jaką grubość ma papier użyty w kalendarzu, ile waży całość (to ważne, by kalendarz nie był zbyt ciężki w codziennym użytku).

Kalendarz biurkowy

Kalendarz biurkowy i kalendarz trójdzielny są pod pewnymi względami bardzo podobny do siebie. Na obu znajduje się bardzo mało miejsca na osobiste notatki. Niektóre kalendarze biurkowe wciąż jednak pomieszczą pewne drobne notatki i jednocześnie będą pomagały w śledzeniu daty, znajdując się w najbliższej odległości, od korzystającej z nich osoby.

Kalendarz biurkowy będzie dobrym pomysłem na prezent lub dodatek do prezentu dla osoby, która większość swoich planów zapisuje online lub w telefonie. Wtedy będzie ona mogła korzystać z zapisków, a stojący kalendarz pozwoli tylko na szybkie sprawdzenie daty, bez konieczności przerywania pracy i podnoszenia telefonu.

Kalendarz trójdzielny

Kalendarze trójdzielne to klasyk, który chociaż raz zawisł w domu większości Polaków. Pozwala on na śledzenie dat oraz wgląd do poprzedniego, trwającego oraz kolejnego miesiąca. Pozwoli na orientowanie się w zbliżających się datach, ustawowych dniach wolnych czy zbliżających się dużych okazji, jak święta czy wakacje.

Dodatkową zaletą kalendarza trójdzielnego jest to, że można wybrać wiele tematycznych szat graficznych, np. zwierzęta lub widoki. Umilały one będą dni wszystkim oglądającym przez cały rok.

Kalendarz trójdzielny znajdziesz w ofercie Ateko.pl