Skip to content Skip to footer

Krówka cukierki – doskonałe na prezent

Krówki producent pakuje w tradycyjne papierki, na których widnieje krówka w łaty. Stoi bokiem z odwróconą głową w stronę osoby trzymającej cukierka. Wizerunek łaciatej krowy jest nieodzowną ozdobą każdej słodyczy z masy krówkowej. Aby cukierki stały się prezentem, warto opakować je w kreatywny sposób.

Jak zapakować krówkę cukierki na prezent?

Prezent musi wyglądać elegancko. Należy zatem użyć ładnie ozdobionego pudełka lub woreczka. Krówka cukierki pięknie prezentuje się w pudełeczku kartonowym wyściełanym np. siankiem lub pociętą w paski kolorową marszczoną bibułą.

Zamiast kartonowego pojemnika możemy użyć plastikowego, najlepiej przezroczystego. W tego typu pudełku krówki będą się elegancko prezentować, jeżeli przewiążemy pojemnik z cukierkami kolorową wstążeczką.

Zamiast pudełka możemy wykorzystać woreczek. Może on być uszyty z ozdobnej tkaniny. Mały woreczek szybko uszyjemy bez maszyny do szycia. Wystarczy igła i gruba nitka albo kordonek. Ręcznie zszyty woreczek ozdobnym ściegiem będzie się prezentował rewelacyjnie.

Krówka cukierki prezentowe bezpośrednio od producenta

Krówki producent wypuszcza na rynek nie tylko w opakowaniu zbiorczym do sprzedaży cukierków na wagę. Sam też pakuje pojedynczo zapakowane krówki w papierek, w mniejsze opakowania ozdobne.

Mogą one przybierać różny wygląd. W zależności od tego, czy prezentowa krówka ma trafić do rąk dziecka, czy nastolatka, czy też do osoby dorosłej będą to domki, chatki, serca, samochody itp.

Często można spotkać słodycze krówkowe w opakowaniach regionalnych, by zachęcić turystów do ich kupowania jako smaczną kaloryczną przekąskę lub pamiątkę.

Krówkowe słodycze dla pracowników i nie tylko

Jeżeli przedsiębiorca życzy sobie obdarować swych pracowników na święta czymś szczególnym, może wykorzystać mleczne ciągutki jako jeden ze składników paczki świątecznej.

Krówki świetnie sprawdzą się też jako słodka przekąska w trakcie trwania eventów biznesowych. Mogą również posłużyć jako mały poczęstunek dla małoletnich klientów fryzjera itp.

Młoda Para może podziękować gościom za uczestnictwo na ślubie lub weselu zgrabnymi paczuszkami z krówkami. Każda paczuszka może mieć specjalny nadruk z podziękowaniami od nowożeńców. Popularne są również pojedyncze batoniki z masy krówkowej w ozdobnym papierku.