Skip to content Skip to footer

Metropolis – nieruchomości komercyjne od A do Z

Bardzo dobra koniunktura sprawia, że wielu przedsiębiorców nie boi się inwestować w rozwój firmy. Ci, którzy planują rozszerzyć swoją działalność lub wkroczyć na nowy rynek, często decydują się na zakup nieruchomości komercyjnej. Jak znaleźć najlepszą ofertę dla siebie? Dlaczego warto skorzystać z pomocy Metropolis? Zapraszamy do zapoznania się z dalszą częścią tekstu.

Metropolis – kilka słów o naszej działalności

Firma Metropolis powstała z myślą o dostarczaniu inwestorom dokładnie takich nieruchomości, jakich ci inwestorzy potrzebują. Od początku swojej działalności Metropolis zajmuje się pozyskiwaniem gruntów, następnie podnoszeniem ich standardu (na przykład poprzez doprowadzenie mediów, podzielenie gruntu na mniejsze działki czy ustalenie przeznaczenia działki czy warunków jej zabudowy).

Nasza firma zajmuje się kompleksowym obrotem nieruchomościami komercyjnymi zlokalizowanymi na terenie Specjalnych Stref Ekonomicznych, Parków Biznesowych lub w zwyczajnych lokalizacjach. Działamy na terenie Aglomeracji Górnośląskiej – czyli jednego z najatrakcyjniejszych rejonów Polski pod względem inwestycji biznesowych. Aktualna oferta sprzedaży naszych działek znajduje się tu: https://metropolis.pl/nieruchomosci-sprzedaz/.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Jeśli jesteś inwestorem, który planuje zakupić działkę komercyjną na Śląsku – zapraszamy do współpracy. Nasz zespół składa się nie tylko z doświadczonych agentów nieruchomości, ale również z notariuszy i wykonawców, którzy mogą dostosować działkę do Twoich potrzeb. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych ekspertów możesz mieć pewność, że transakcja przebiegnie pomyślnie.

Nasza oferta

Obecnie posiadamy w sprzedaży kilkanaście działek komercyjnych oraz działek wraz z budynkami. Dla większości nieruchomości znajdujących się w naszej ofercie zostały wydane już warunki zabudowy oraz doprowadzone zostały media. To sprawia, że większość oferowanych przez nas działek jest gotowa do rozpoczęcia budowy. Grunty komercyjne, które znajdują się w naszej ofercie są zlokalizowane w bardzo atrakcyjnych miejscach – stosunkowo niedaleko od centrów miast, przy autostradach, drogach ekspresowych czy drogach krajowych. Dzięki temu jest zapewniony dobry dojazd do naszych działek, szczególnie dla samochodów ciężarowych. Pełną ofertę nieruchomości można znaleźć pod tym linkiem: https://metropolis.pl/nieruchomosci-sprzedaz/.

Współpraca

Nasza firma współpracuje z przedsiębiorcami z różnych branż, którzy prowadzą małe, średnie i duże firmy. Jeśli i Ty szukasz ciekawego miejsca na nową siedzibę swojej firmy, zapraszamy do skontaktowania się z nami. Wspólnie dokonamy właściwego wyboru.