Skip to content Skip to footer

Sklepy z suszonymi warzywami

Suszone warzywa możemy przygotować sami w bardzo prosty sposób.
Jeżeli jednak nie mamy czasu ich przyrządzić, możemy skorzystać z zakupu takich warzyw poprzez sklepy stacjonarne jak również internetowe.

Sklepy stacjonarne w Polsce.

Od czasów wprowadzenia na rynek zdrowej oraz specjalnej żywności dla osób chorób, powstało bardzo dużo sklepów oferujących takie produkty.Suszone warzywa na chwilę obecną są dostępne nawet w sieciowych marketach, co sprawia, że ich zakup nie jest trudny. Jak wiadomo typowe sklepy zajmujące się taką sprzedażą, posiadają o wiele bogatszy wybór produktów.W większych miastach jak na przykład w Warszawie jest ponad 200 sklepów oferujących zdrową żywność a niektóre z nich są czynne nawet przez całą dobę. Takie rozwiązanie jest idealne dla osób np. na diecie bezglutenowej, którym w momencie zabrakło jakiegoś produktu.

Sklepy internetowe z suszonymi warzywami.

Tak samo jak w przypadku sklepów stacjonarnych i tutaj mamy szeroką gamę firm sprzedających suszonki. Podczas takich zakupów warto jest znaleźć sklep, który posiada w swojej ofercie wszystkie produkty jakich poszukujemy, ponieważ nie będziemy musieli płacić dwa razy za dostawę lub przy większych zakupach nie zapłacimy za nią wcale.W ofercie znajdziemy praktycznie wszystko od suszonych grzybów przez chilli czy suszone owoce lub orzechy. Jest również sporo ofert proponujących sprzedaż suszonych warzyw na kilogramy co sprawia, że możemy zakupić interesujący nas towar w większej ilości. Oprócz sprzedaży detalicznej jest możliwość zakupu hurtem, jest to dobre rozwiązanie dla mniejszych sklepów.

Ile kosztują suszone warzywa?

Za przykładową mieszankę warzyw suszonych zapłacimy w sklepie od 11 zł za 100g. Pojedyncze produkty jak np. błonnik buraczany to koszt 16 zł za opakowanie około 150g. Jednak za zakup produktów o masie 5 kg zapłacimy już około 100zł. Oczywiście ceny zależą od wybranego sklepu, dlatego za niektóre produkty możemy zapłacić o wiele taniej zwłaszcza, gdy są one aktualnie w promocji.

Niezależnie od tego jaką metodą będziemy kupować warzywa suszone, warto jest zwrócić uwagę na to, że są one też przeznaczone dla naszych pupili, dlatego zawsze możemy kupić jedną paczuszkę więcej i obdarować nią naszego królika czy świnkę morską.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z firmy Suszarnicza Spółka OGRODNIK S.A..