Skip to content Skip to footer

Zabieg przedłużania rzęs

Twoje rzęsy są z natury bardzo cienkie, rzadkie i delikatne? Uważasz, że totalnie nie pasują do twojej urody i chciałabyś coś z nimi zrobić? Zdecyduj się zatem na sztuczne rzęsy, dzięki którym będziesz mogła raz na zawsze zapomnieć o tuszu. Przedłużenie włosków zagwarantuje ci świetny wygląd o każdej porze dnia i nocy.

Sposób przeprowadzania zabiegu

Gdy znajdziesz się już w gabinecie, kosmetyczka poprosi cię o ułożenie się na leżance i zamknięcie oczu. Następnie, jeżeli w tym dniu będziesz mieć na sobie makijaż, zajmie się demakijażem i odtłuści włoski przy użyciu specjalnych preparatów.

Kolejnym krokiem będzie zabezpieczenie dolnych rzęs. Po tym etapie kosmetyczka przejdzie już do głównego zabiegu, czyli zacznie doczepiać sztuczne włoski, jednocześnie co chwilę przeczesując rzęsy delikatną szczoteczką. Efekt uzyskasz po ok. dwóch godzinach. Musisz zatem uzbroić się w cierpliwość.

Cena zabiegu

Jeżeli rzęsy mają zostać dobrze przedłużone, zabieg musi trochę potrwać – daj kosmetyczce czas na to, aby perfekcyjnie dokleiła wszystkie włoski, bo w przeciwnym wypadku efekt nie będzie satysfakcjonujący. W gabinecie spędzisz najprawdopodobniej ponad dwie godziny. Długi czas trwania zabiegu decyduje niestety także o jego wyższej cenie.

Za przedłużenie rzęs zapłacisz około trzysta złotych. Cena może być oczywiście nieco niższa lub wyższa. Jeżeli bowiem zdecydujesz się na aplikację sztucznych rzęs w mniejszym mieście lub niewielkiej miejscowości, cena spadnie nawet o 50%! Pamiętaj jednak, by nie kierować się wyłącznie kosztami przeprowadzenia zabiegu. Jeżeli oczekujesz świetnych efektów, musisz za nie zapłacić.

Gdzie wykonać sztuczne rzęsy?

Płynnie przechodzimy do tematu związanego z wyborem gabinetu kosmetycznego. Bardzo możliwe, że nie uda ci się od razu trafić na idealną kosmetyczkę, ale by zwiększyć swoje szanse, powinnaś wcześniej zweryfikować profesjonalizm poszczególnych placówek.

Poproś o pomoc bliskie ci osoby. Na pewno niejedna z twoich koleżanek wykonywała już sztuczne rzęsy, dlatego będzie ci mogła powiedzieć, czy jej kosmetyczka jest osobą, której warto zaufać. Skup się także na znalezieniu placówek specjalizujących się w przedłużaniu rzęs. Gabinety, które zajmują się wszystkim, tak naprawdę nie zajmują się niczym.

Sztuczne rzęsy kupisz na Kosmetykizameryki.pl